קמתם על הבוקר ב?
לקישורים נוספים...
sonny11

טלה

ינואר: החודש הזה נפתח עם ים של אנרגיה מצד אחד, אבל גם צורך חזק ואולי גם הכרח, להוכיח את עצמכם לעולם. כוכב מרס שליט המזל שלכם שוהה במזל קשת וביחד איתו שוהים שם גם הכוכבים ונוס ומרקורי, ומדגישים את הרצון שלכם לבדוק גבולות, לפרוץ אותם פה ושם, ולתת לסקרנות שלכם מרחב מחייה אינסופי. אולם השמש שנמצאת עכשיו במזל גדי, מביאה איתה במקביל כובד ראש, אחריות, ומטלות שצריך לעשות כדי להתמודד על מעמד, מקום עבודה, לימודים, או בית. אחריות או אנרכיה? ונוס ומרקורי עוברים ביחד ב 10 לחודש למזל גדי, ומטים את הכף בבירור לטובת החלק האחראי, החברה והסמכות. אין ברירה חברים-צריך להשקיע, והרבה...

פברואר: החודש הזה נפתח בתחושה הרפתקנית למדי. מרס שליט המזל שלכם פותח אותו כשהוא נמצא במזל קשת, והדרייב שלכם ליהנות, להסתקרן, לצאת להרפתקה קטנה אך מסעירה, לבדוק גבולות, ואולי גם לנסוע למקום אחר, חזק מתמיד. זה בדיוק הזמן לפעילות פיזית מוגברת, ולכל האקשן שבעולם. אולם כבר ב 7 לחודש עובר מרס למזל גדי, והאנרגיות שלכם משתנות. כעת אתם מתחילים להיות רציניים יותר, כבדים יותר, ובעיקר ממוקדים יותר. זהו זמן לשים את הדגש על נושא הקריירה שלכם, להתמקד ביזמות חדשות, בשליטה גדולה יותר בחייכם, ואולי גם בקידום מקצועי וחברתי. חשוב מאוד עכשיו לא לריב עם אנשים שבסמכות, כמו בוסים, הורים או מורים.

מרץ: החודש הזה מתחיל בצורה מאוד אמביציוזית. כוכב מרס שליט המזל שלכם נמצא במזל גדי, ועוזר לכם למקד את האנרגיה הטלאית המוכרת, ליעל אותה, ולהיות מעשיים מתמיד. זהו זמן להשקיע בקריירה שלכם, להגיע לשליטה גדולה יותר בחייכם, לקחת יזמה חדשה הקשורה בפרוייקט חדש, להביא רעיון יצירתי ולממש אותו, ולעסוק בארגון מחודש של כל התחומים בחייכם הקשורים לעשייה. חשוב במקביל שלא לריב עם בוסים או אחראים, לותר קצת להורים או מורים, ולא להפוך כל מלה מרגיזה לדרמה אינסופית. מרס עובר למזל דלי ב 21 לחודש, והאנרגיה שלכם משתנה. כעת התחום החברתי חוזר לכותרות, ואיתו גם הצורך שלכם להתיידד עם העולם, ולהחזיר ידידים קרובים.

אפריל: על פניו, זהו אחד החדשים היותר ידידותיים של השנה. השמש נמצאת במזל טלה, וכשלטלה יש יומולדת, השמחה היא סביבתית, לא רק אישית. כוכב מרס נמצא עכשיו במזל דלי, מה שמדגיש את החיוך הידידותי שאתם מפנים לעולם. זהו אכן מיקום מעניין, שמביא איתו גישה נעימה יותר כלפי אחרים, פתיחות כיפית יותר, ולא מעט חברים חדשים שנכנסים עכשיו לחייכם. גם ונוס נמצאת בתחילת החודש במזל טלה, כשהיא מביאה איתה ים של סיוע ופרגון, ומעל כל אלה – גם לא מעט בונוסים קטנים בתחום הרגשי... ונוס עוברת למזל שור ב 16 לחודש, ועוזרת לכם לתרגם את כל האנרגיה היפה הזו למעשים, ולשיפור בתחום הכספי.

מאי: על פניו, זהו חודש רגשי, ולא קל. החודש חשוב לשמור על עצמכם, ובעיקר להימנע מלקבל החלטות חשובות מהלב, אלא מהראש. מרס שליט המזל שלכם שוהה עכשיו במזל דגים, ומדגיש את כל מה שקשור לדברים שקורים מאחורי הקלעים. מצבי הרוח משתנים במהירות, ולמרות שבנושא הכספים עשויה להגיע התקדמות בגלל ונוס שנמצאת בתחילת החודש במזל שור, הראש נמצא קצת במקום אחר... אחרי חודש אסרטיבי מאוד, אתם עלולים להרוס החודש פירות של השקעה יפה, וחשוב חשוב לתת להגיון ולעובדות מקום מרכזי בשיקולים שלכם. מרקורי עובר למזל שור ב 12 לחודש, ומביא איתו תקשורת פרקטית. נסו לדבר על מה שיש, ולא על מה שאין...

יוני: החודש הזה נפתח כשאתם עדיין לא ממש במיטבכם. כוכב מרס שליט המזל שלכם יושב עדיין במזל דגים, והופך את הכל לרגשי עד רגשני. חשוב לשמור על דרך קבלת החלטות הגיונית ולא רגשית, לפעול מתוך ראיית העובדות ולא מתוך מקום רגשי מדי, לשמור על הבריאות שלכם, ולא להגזים בפעילות. מעברו של מרס למזל טלה ב 12 לחודש, מביא איתו גל חדש של אנרגיה ישירה ונעימה, ואופטימיות מחודשת. שמחת החיים שלכם גדלה עכשיו, ואיתה גם היכולת לבצע בשלמות תכניות פעולה שהתעכבו עד כה, כמו גם לצאת למסע מזורז של יזמות חדשות, בתחום האישי או המקצועי. במקביל, נסו לא לריב עם אלה שחושבים אחרת מכם.

יולי: זה אחד החדשים היותר אסרטיביים של השנה מבחינתכם. כוכב מרס שליט המזל שלכם נמצא במזל טלה, ומדגיש את כל מה שקשור לעשייה, לדרייב, וליזמות חדשות. אפשר לומר שהצד הפיזי שלכם עשוי לבוא עכשיו לידי ביטוי בצורה ברורה יותר, אבל עודף פעילות כזו בהחלט לא מומלץ עכשיו. מצד שני, זה בדיוק הזמן לקצת ספורט, והרבה עשייה. יש הרבה אש בשמים עכשיו כשגם ונוס וגם מרקורי נמצאים במזל אריה,ומדגישים את הצד הרומנטי של החיים. זה הזמן להיכרויות חדשות. השמש נמצאת במזל סרטן השייך למזלות המים, וכל גירוי קטן עלול להפוך לדרמה של ממש. מרס עובר למזל שור ב 28 לחודש, והכל מתחיל להתייצב בהדרגה.

אוגוסט: החודש הזה יתאים למימוש ומצוי כל האנרגיה שהוצאתם בחודשיים האחרונים, והפיכתה לעובדות בשטח. מרס שליט המזל שלכם שוהה במשך כל החודש הזה במזל שור, ומאפשר לכם להתמודד בצורה אחראית ובוגרת יותר עם כל מה שקשור לתחום החומר בכלל, וכספים בפרט. ברם אולם... חלק מהאנרגיה שלכם עלול ללכת עכשיו על אכילה ועל קניות, וחשוב שלא להגזים בשני הנושאים האלה. הצורך בפעולה עלול ללבוש צורה של אכילת יתר מצד אחד, וקניות מיותרות מצד שני. נסו לא להוציא יותר כספים ממה שתכננתם. זהו גם זמן לחשיבה נוספת בכל מה שקשור לכספים בכלל, לא בדרך של כבוי שריפות, אלא כחשיבה לטווח ארוך, ופעולה בהתאם.

ספטמבר: בגדול, זהו חודש של מימושים. כוכב מרס שליט המזל שלכם שוהה במשך החודש כולו במזל שור, ומאפשר לכם לשים את הדגש על מקורות ההכנסה שלכם, ובעצם על כל התחום החומרי והכספי. זה בדיוק הזמן לעשות מאמץ קטן, לסגור אוברדראפט, להיות נחמד אל מנהל סניף הבנק שלכם, ולהראות לו שאתם משתדלים, שכן מרס מאפשר לא רק לקחת יזמה בנושא, אלא גם להצליח. במקביל, קחו בחשבון שזה גם חודש של הוצאות גדולות במיוחד, של קניות גדולות שחיכו הרבה זמן, ושל כל אותן הנאות קטנות שאתם אוהבים כל כך, ושדווקא עכשיו מסתבר הן עולות קצת יותר, או מצריכות מכם הרבה יותר מאמץ. זהו זמן לשנס מותניים, חברים, ולממש את כל התכניות והדברים שלא הספקתם בחודש הקודם...

אוקטובר: אתם נכנסים עכשיו לתהליך מאוד מעניין, שיימשך קצת יותר מחודשיים. כוכב מרס שליט המזל שלכם נכנס ב 2 לחודש להילוך אחורי, ויוצא ממנו רק ב 10 לדצמבר. זהו זמן מעניין מאוד, שעיקרו-בדיקת התשתית שלכם, מבחינה כספית, חומרית, ואפילו רגשית. כעת אפשר להיערך מחדש בכל מה שקשור לתחומים האלה, לבדוק מחדש נושאים של כספים, השקעות, רכישות וחומר בכלל, תוך שימת הדגש על סגירת מעגלים יותר מאשר פתיחתם. זהו זמן למכור נכסים שלא הצלחתם, להיפטר מרכוש מיותר, ל'הרזות' את נושא ההוצאות הכספיות, ולחשוב לטווח ארוך. רק מדצמבר והלאה כדאי להיכנס למסע של רכישות מחודשות, ולפתוח דפים חדשים בכל מה שקשור לחומר וכספים. עד אז-שמרו על הקיים.

נובמבר: אתם נמצאים עכשיו בעיצומו של תהליך לא קל, אבל בהחלט מעניין... כוכב מרס שליט המזל שלכם נמצא כל החודש הזה בהילוך אחורי, שבעצם ייגמר רק בדצמבר. זהו זמן של חשבון נפש מסוים, בעיקר בכל מה שקשור לקרקע בחייכם, ולבסיס שבניתם לכם, או שאתם עדיין עסוקים בבנייתו. כעת הזמן לשים את הדגש על יציבות, ועל סגירת מעגלים בקשר לתהליכים שעד עכשיו התעכבו מסיבות שונות, לסיים אותם, להגיע למסקנות ותובנות, לחשוב כמה מהלכים קדימה, ורק אז-להמשיך הלאה. מכיוון שאתם רק בשלבים הראשונים של התהליך נסו להתבונן סביב תוך כדי, ולהבין קצת יותר על האופן שבו אתם תופסים את כל נושא הכספים והחומר בכלל, ועל הצרכים הרגשיים והפיזיים שלכם הקשורים לחומר, נוחות, וכספים.

דצמבר: סוף סוף משהו משתחרר אצלכם החודש. אחרי כמעט חדשים לחוצים, מתחיל סוף סוף מרס שליט המזל שלכם לנוע ב 10 לחודש קדימה. אין ספק שעברתם ואתם עוברים תהליך לא קל בחודשיים האלה: זהו זמן שבו אתם נאלצים לקבוע לעצמכם פרמטרים חדשים להצלחה, לעשייה, ולדיאלוג מחודש עם כל מה שקשור לחומר בכלל, וכסף בפרט. הילוכו האחורי של כוכב מרס מכריח אתכם להתמודד מחדש עם שאלות של בזבוזי כספים ומשאבים, רכושנות ביחסים, וצורך מחודש לבנות לכם בסיס חומרי וכספי איתן יותר, שעליו אפשר להישען. תחושת הרווחה שתרגישו, לא תמנע מכם לפתור בחדשים הקרובים את הצורך לדרוך על קרקע יציבה יותר, ולממש את האנרגיה היצירתית שלכם באופן פרקטי יותר, במעשים.

שור

ינואר: בתחילת החודש הזה אתם עלולים לחפש עדיין סיכונים מיותרים, וכדאי לשמור על עצמכם. ונוס שליטת המזל שלכם נמצאת במזל קשת, ומשהו הרפתקני עלול להגיע מאחורי הקלעים, ולגרום לכם להיות אסרטיביים, אולי גם אסרטיביים מדי. חשוב להיזהר עכשיו מהרפתקאות נועזות מדי, ממאבקי כוח מאחורי הקלעים, מהצורך להיות צודק ולא חכם, ומיחסים שאולי יקחו אתכם למקומות שעדיף לא להגיע אליהם. ב 10 לחודש עוברת ונוס למזל גדי, והאנרגיה שלכם משתנה. כן, זה הזמן להיות רציניים יותר, אחראיים יותר, ואולי גם לקחת דברים בפרופורציות אחרות. זהו זמן לחשוב על הרחבת אופקים, לתכנן אולי נסיעונת כדי לנשום נופים אחרים, להתרחק קמעא מהיומיום, ולחשוב על שנוי רגשי.

פברואר: התקשורת שלכם מודגשת מאוד בתחילת החודש הזה. כוכב מרקורי נמצא במזל שלכם, ומדגיש את היכולת שלכם לתקשר, לשתף, לחלק ולדבר על מה שעובר עליכם עם הסביבה הקרובה. זהו זמן שבו מלים הופכות חשובות יותר, ואיתן גם היכולת לבטא רגשות, לפתור בעיות הקשורות למערכות היחסים שלכם, ולהפוך את הרגשות האלה למלים. ונוס שעוברת למזל שלכם ב 3 לחודש, הופכת את הכל לרגשי יותר, ובעזרתה אתם יכולים להעמיק מערכות יחסים, לתת ולקבל קצת יותר, ואפילו למסד קשרים. זהו זמן לחזר, לפרגן, לסייע, לגלות חום ואמפטיה, ולקבל אותם מהסביבה. מרקורי עובר למזל דגים ב 17 לחודש, וזה בדיוק הזמן לדבר על כספים, ולהתארגן מחדש.

מרץ: התחום החברתי מודגש במיוחד בתחילת החודש הזה. ונוס שליטת המזל שלכם נמצאת עכשיו במזל דגים, אלמנט שמדגיש את הרכות שלכם מצד אחד, ואת היכולת שלכם לנהל דיאלוג רגשי חם ואוהב עם ידידים, קרובים, מכרים וחברים. זה בדיוק הזמן לעשייה ממוקדת יותר בדיאלוג שלכם עם מוסדות וארגונים גדולים, ויציאה לסידורים מכל הסוגים כדי לסגור קצוות, אחת ולתמיד. במקביל, זהו זמן לפעילות חברתית מוגברת, ולכל הידידים שבעולם... מעברה של ונוס למזל טלה ב23 לחודש, משנה את הכל. זהו זמן להתנתק קצת מהעולם, ולהיות קצת לבד. אתם זקוקים להרבה תשומת לב ואהבה מאנשים קרובים. למרות הצורך באקשן, חשוב וכדאי להישאר ולפעול קצת יותר מאחורי הקלעים.


אפריל: האקשן חוזר לחייכם, למרות שבגדול התחושה היא שהדברים החשובים קורים כעת מתחת לפני השטח. שלושה כוכבים נמצאים עכשיו במזל טלה: שמש, מרקורי וונוס, שלושת הכוכבים שמראים שכל נושאי הרגש והתקשורת נמצאים עדיין במקום לא ממש נגיש, ונדמה שברוב הפרמטרים העולם עושה חיים שם בחוץ, וקצת שכח אתכם. אולם כוכב מרס שנמצא בכל החודש הזה במזל דלי, מביא יזמות חדשות, רצון לשליטה, רעיון מקורי או שנים או קידום אישי למקום גבוה יותר במפלס האמביציה שלכם. ונוס עוברת למזל שור ב 16 לחודש, השמש עוברת אליו ב 20 לחודש, וביחד הם מביאים איתם אופטימיות מחודשת, פרגון ואהבה, יזמה בתחום האישי, וים של אקשן...

מאי: החודש הזה נפתח בעצם לא רע בכלל מבחינתכם... למרות שהתקשורת שלכם לא ממש במיטבה, בגלל שהותו של מרקורי במזל טלה, הרי שונוס נמצאת עכשיו במזל שלכם, ומרעיפה עליכם פינוקים בקצב האיטי הזה שאתם אוהבים. זהו זמן לאוכל טוב, שינה טובה, ואם אפשר גם חיבוק טוב לפניה. זהו גם זמן מצוין להתארגנות כספית נושאת רווחים שמביאה איתה תחושה של שלווה מסוימת. כוכב מרס במזל דגים מביא איתו אפשרויות חדשות בקשרים עם מוסדות וארגונים גדולים. מעברה של ונוס למזל תאומים ב 11 לחודש, מביא איתו אפשרויות חדשות בתחום החומר.השקעות וקניות עדיף לדחות ל 13 לחודש, כשמרקורי עובר גם הוא באיטיות למזל שלכם.


יוני: החודש הזה נפתח בצורה ערנית למדי, שאולי תתאים לסגירת מעגל הקשור לתחום הכספי דווקא. ונוס שליטת המזל שלכם נמצאת עכשיו במזל תאומים, ומביאה איתה רצון לשפר דברים, ולארגן נכון את התחום הכספי. ונוס עוברת למזל סרטן ב 4 לחודש, אלמנט שמדגיש את תחום התקשורת שלכם. זה הזמן להרים טלפונים לכל מי שאיכשהו פספסתם לאחרונה, לתקשר, לדבר ולחלק מה שעובר עליכם עם הסביבה הקרובה, ובמקביל-להיזהר מאכילת יתר, ומפלישות ליליות לאזור המקרר. אתם זקוקים עכשיו לקצת יותר משמעת, וקו התנהגות תקיף יותר עם עצמכם. מעברה של השמש למזל סרטן ב 21 לחודש מקצין את התהליך. זה הזמן לדבר על רגשות בקול עדין וחרישי...

יולי: החודש הזה נפתח באווירה ביתית למדי. ונוס שליטת המזל שלכם נמצאת עכשיו במזל אריה ביחד עם כוכב מרקורי, וביחד הם משפיעים על מה שקורה אצלכם בבית, ביחד עם יצירת צורך חזק יותר בחום,אמפטיה, ואוירה חמה ואוהבת. ובאמת, זה הזמן להתארגן מחדש בבית, לשפץ אם צריך או לקנות ריהוט חדש, ולשנות אוירה. כוכב מרס נמצא עדיין במזל טלה, ואתם עלולים לכעוס על שטויות, כשהפתיל שלכם קצר עכשיו במיוחד.. כוכב מרקורי מתחיל לנוע בהילוך אחורי ב 23 לחודש, וזה הזמן לדבר על דברים שלא דיברתם עם בני הבית, לנקות משקעים, ולפתור בעיות. נסו לא לשמור דברים בבטן, כדי לפתוח בקרוב דף חדש.

אוגוסט: החודש הזה נפתח באווירה ביתית למדי. ונוס שליטת המזל שלכם נמצאת עכשיו במזל אריה ביחד עם כוכב מרקורי, וביחד הם משפיעים על מה שקורה אצלכם בבית, ביחד עם יצירת צורך חזק יותר בחום,אמפטיה, ואוירה חמה ואוהבת. ובאמת, זה הזמן להתארגן מחדש בבית, לשפץ אם צריך או לקנות ריהוט חדש, ולשנות אוירה. כוכב מרס נמצא עדיין במזל טלה, ואתם עלולים לכעוס על שטויות, כשהפתיל שלכם קצר עכשיו במיוחד.. כוכב מרקורי מתחיל לנוע בהילוך אחורי ב 23 לחודש, וזה הזמן לדבר על דברים שלא דיברתם עם בני הבית, לנקות משקעים, ולפתור בעיות. נסו לא לשמור דברים בבטן, כדי לפתוח בקרוב דף חדש.


ספטמבר: זהו חודש עם הרבה מאוד אנרגיה, אבל כמו בכל אנרגיה-צריך גם לדעת לנתב אותה נכון, כדי שלא תבוא נגדכם. כוכב מרס שוהה בחודש הזה במזל שלכם, ומאפשר לכם לקחת את עצמכם בידים, ולפרוץ ביום של יזמות חדשות. ראשית, זהו זמן מצויין לחזור לכושר פיזי, ולמרות שבחודש הקודם כבר אובחנה חזרה כזו, כעת אפשר להשלים את המגמה ההיא, ולשמור על קצב של פעילות יומית סדירה, שכוללת הליכה, ריצה, שחייה, וכל מה שמביא איתו פעולה-ולא שהייה ארוכה מדי ליד המקרר... התחום הזוגי עשוי להיות משמעותי במיוחד מה 12 לחודש: ונוס שליטת המזל שלכם עוברת עכשיו למזל עקרב, וזה בדיוק הזמן להשקיע קצת יותר ביחסים, לתת מקום גדול יותר לבן או בת זוג, ולהגדיר מחדש את סוג ואיכות הקשר.

אוקטובר: התחום הזוגי מודגש במיוחד בתחילת החודש הזה. ונוס שליטת המזל שלכם נמצאת במזל עקרב, וחלק מכם עשוי להשקיע קצת יותר ממה שהתכוון במערכת היחסים שלכם, ואולי בצדק: זהו זמן מצוין להקשיב לבן או בת הזוג, לפרגן להם, ולשדרג את היחסים שלכם לכדי מחויבות גדולה יותר, עם קצת יותר הנאות ובלויים משותפים. במקביל, ממשיך כוכב מרס לחרוש חריש עמוק במזל שלכם, ועלול להביא איתו גם כעסים קטנים וקיטורים מרגיזים, בצד כל האנרגיה הזו שרק מצפה למימוש, בעיקר בגלל הילוכו האחורי. זהו זמן מצוין לחשבון נפש הקשור ליזמות חדשות שעלו על שרטון, לכוונים עתידיים, לרצונות שעדיין לא יצאו אל הפועל, ולפעילות פיזית שיכולה לתפוס עכשיו כוון חדש, אקטיבי ואפילו שמח יותר.

נובמבר: זוהי תקופה דורשנית למדי, ואתם עלולים למצוא את עצמכם בליבן של לא מעט דרמות וסערות, הן ביחסים הקרובים שלכם, והן בדיאלוג שלכם עם העולם. כוכב מרס נמצא עכשיו בהילוך אחורי במזל שלכם, ואתם עלולים להרגיש שהפתיל הרגשי שלכם קצר מהרגיל, מגיב בצורה קיצונית על כל גירוי, ואולי גם לא מאפשר ממש דיאלוג שקט ועדין עם העולם, אלא רק תקשורת אסרטיבית, ואפילו יותר מזה. יש לכם עכשיו תחושה שאתם צריכים להלחם על כל דבר, ששום דבר לא בא בקלות, ושיש כמה וכמה מטרות שמגיעות אליכם בו זמנית, וקצת קשה לקחת הכל על הכתפיים שלכם... חשוב עכשיו לא לריב עם הסביבה על שטויות, לא להתעקש כשדברים לא הולכים, ולא להיכנס עם הראש בקיר כסוג של מרדנות.


דצמבר: תחילת החודש הזה עשוי למצוא אתכם על פרשת דרכים מסוימת. ונוס שליטת המזל שלכם שוהה עכשיו במזל גדי, ומציבה אתכם בפני עובדות, יותר מאשר שואלת שאלות. זהו זמן של התמודדות עם הצורך להתרחב ולגדול רגשית, ולקבוע לעצמכם מטרות אמיתיות. אם אכן תצליחו יהיה לכם קל יותר כשונוס תעבור למזל דלי, ב 16 לחודש. כעת הזמן להשקיע בקריירה שלכם ובתדמית המקצועית כלפי העולם, ולשים את הדגש על חריצות, יעילות, ובעיקר-שליטה. אולם הדברים משתנים ב 24 לחודש: ונוס עוברת כעת להילוך אחורי, וכל הנושאים שהזכרתי יעברו עכשיו בדק בית זמני בחודש וחצי הקרובים, לפני שתנועו שוב קדימה. זהו זמן לסגור מעגלים, לסיים תהליכים שלא מתאימים לכם, ולהגדיר מחדש מטרות.

תאומים

ינואר: התחום הזוגי והקשרים הקרובים שלכם, נמצאים במרכז תשומת הלב בתחילת החודש. מרקורי שליט המזל שלכם נמצא במזל קשת, ומחזיר את התקשורת הטובה עם הפרטנרים שלכם. זה בדיוק הזמן לדבר, לשתף ולחלק את שעובר עליכם עם בני או בנות זוג, ולפתור בעיות וחילוקי דעות שהתעוררו לאחרונה. מעברו של מרקורי למזל גדי ב 10 לחודש, מביא איתו שנוי בגישה. לא עוד קלילות ועליצות, פלירטוט ובלוי זוגי: כעת אתם מרוכזים בעצמכם, ובתהליך שאתם עוברים. וזה אכן תהליך לא קל: כעת הזמן להתארגן מחדש, לבנות מסגרת פעולה נכונה לטיפול בכספים לטווח ארוך, ולא רק מעבר לכתף. במקביל, חשוב לא לריב עם אחרים על שליטה, ולוותר קצת...

פברואר: החודש הזה נפתח בתחושה אופטימית, וברצון חזק לשנות דברים מהבסיס, ולהרחיב אופקים. מרקורי שליט המזל שלכם נמצא כעת במזל דלי, ומאפשר לכם ניתוחים אנליטיים נפלאים, שיחות חכמות במיוחד, והרבה ברק מילולי. זהו גם זמן לתכנן נסיעה כיפית, ארוכה או קצרה, לשים דגש על נושא לימודי חדש ומסקרן, לפתוח קצת את הראש בפני אינפורמציה חדשה, ולהדגיש את היכולת שלכם לשנות גישה כלפי העולם, וכלפי יחסים קרובים. מרקורי עובר למזל דגים ב 17 לחודש, והדגש עובר לנושא הקריירה. זהו זמן לשיחות מועילות במיוחד עם אנשים שבסמכות, לקידום רעיונות, ולעבודה בצוותא עם אחרים. חשוב לא לדבר יותר מדי, ולא לתת לעולם הרגשי לבלבל אתכם כעת.


מרץ: זהו חודש מעניין, ובו לא מעט שנויים. הוא נפתח בקול תרועה רמה, כשמרקורי שליט המזל שלכם שוהה במזל דגים, ומדגיש את הצורך שלכם ביזמה חדשה ואסרטיבית, ברצון להצליח בגדול,ואולי גם ברעיון מקצועי שקשור לקריירה. אבל מהר מאוד הדברים משתנים: מרקורי עובר למזל טלה ב 5 לחודש, ואיכשהו אתם מאבדים קצת עניין בקריירה. התחום החברתי מתחיל להיות פעיל למדי: זהו זמן להשקיע קצת יותר בחברים, מכרים וידידים, לקחת יזמה חדשה בתחום החברתי, ולהראות איזה חברים טובים ומקסימים אתם. אבל.. מרקורי פוצח בהילוך אחורי ב 20 לחודש: זהו זמן לסגירת מעגלים עם ידידים, פיוס עם אחרים, ואולי גם ניתוק עם מי שלא באמת מעניין...


אפריל: החודש הזה נפתח כשאתם באמצעו של תהליך שעיקרו – סגירת מעגלים. מרקורי שליט המזל שלכם נמצא עכשיו עדיין במזל טלה ובהילוך אחורי שהחל בחודש הקודם, ואתם זקוקים לקצת יותר סבלנות וסובלנות הן כלפי הסביבה, והן כלפי עצמכם. שגיאות בשיפוט עלולות להגיח עכשיו ולעשות לכם חיים קשים בגלל פתיל קצר מדי, תגובות מהירות מדי, והחלטות לא נכונות. חשוב להתמקד עכשיו יותר בעבר מאשר בהווה או בעתיד. התהליך יסתיים ב 11 לחודש, וכבר ב 12 לאפריל ממשיך מרקורי ללכת קדימה. כעת כדאי להתפייס עם מי שאיתו רבתם לאחרונה, להשלים תהליכים שעלו על שרטון בשבועות האחרונים ולחזור לעצמכם, עם ים של אנרגיה חיובית, והרבה התלהבות.


מאי: תזזית מסוימת מגיעה בתחילת החודש הזה, וכדאי לשקול היטב כל פעולה לפני הבצוע. מיקומו של כוכב מרס במזל דגים, מביא איתו חוסר שקט וחוסר מנוחה פיזי ורגשי, ובמקביל גם כמה החלטות פזיזות שלא מקדמות אתכם. אתם זקוקים לקצת יותר פעילות פיזית, אבל חשוב שלא להגזים. גלו גם זהירות בכביש, ואל תירו מהשרוול מהר מדי... ונוס עוברת למזל שלכם ב 11 לחודש, ומביאה איתה כמה בונוסים קטנים ונעימים. העולם מגלה אתכם עכשיו, וזה הזמן לתקשורת כיפית ונעימה, לפלירטוט עדין בנוסח התאומי המוכר, ולכמה שיחות טלפון לאנשים שנעלמו מחייכם לאחרונה. מעברו של מרקורי למזל תאומים ב 27 לחודש סוגר את המעגל, ומביא הזדמנויות חדשות.


יוני: התקשורת שלכם במיטבה בתחילת החודש הזה. כוכב מרקורי שליט המזל שלכם נמצא עכשיו במזל תאומים, ואלה ימים דינמיים ואסרטיביים: כעת אפשר לעשות הרבה אם תתמקדו ולא תרחפו לכם מאסוציאציה לאסוציאציה, כמו תאומים אופייניים. וזה בהחלט כדאי, כי כבר ב 11 לחודש עובר מרקורי למזל סרטן, והכל הופך פתאום רגשני, ותלוי במצבי הרוח שלכם. זהו זמן להתמקד בכל מה שקשור לחומר בכלל ולכסף בפרט, ולעשות טוב טוב שעורי בית, כי יש לכם לא מעט להשלים, חמודים. תאומים בלי קרקע הוא כמו כנר בלי כינור: זהו זמן להתארגנות כספית מחודשת. מרקורי עובר למזל אריה ב 28 לחודש, ומביא דרמות עסיסיות למערכות היחסים שלכם.

יולי: החודש הזה אתם עוברים שנוי מסוים, שיאפשר לכם לסגור מעגלים הקשורים לחדשים האחרונים. כוכב מרקורי שליט המזל שלכם מתחיל את החודש בהילוך בטוח ויציב במזל אריה, אלמנט שמדגיש את התקשורת שלכם עם העולם, אנשים קרובים, ועם עצמכם. גם ונוס נמצאת במזל אריה כעת, וזה אולי הזמן לצאת לפגישות חשובות בתחום המקצועי ובתחום האישי, לחזר ולפלרטט אם אתם פנויים,ולהכיר אנשים חדשים. אולם מרקורי עובר להילוך אחורי ב 23 לחודש, והאנרגיה שלכם משתנה. דברים ויזמות שהתחלתם החודש עלולים לעלות על שרטון באופן זמני. זהו זמן לסגור קצוות, ולא להתחיל דברים חדשים. במקום לפתח ציפיות יתר, התבוננו לעומק באנשים שאתם פוגשים עכשיו.


אוגוסט: החודש נפתח כשאתם עסוקים עדיין בסגירת מעגלים וקצוות, ופסק זמן מעניין עם עצמכם. מרקורי שליט המזל שלכם שוהה עדיין בהילוך אחורי במזל אריה, מיקום שמדגיש יותר את הצורך שלכם בדיאלוג מחודש עם מוסדות וארגונים איתם אתם נמצאים בקשר שוטף, ובמקביל-עם חברים, ידידים, ואנשים קרובים. מי באמת אוהב אתכם? ומי באמת הייתם רוצים שיישאר בסביבה? זה הזמן לשאלות כנות מהסוג הזה, אך הזמן לפעולה בנושא יגיע רק מה 16 לחודש והלאה, עת יצא מרקורי מהילוכו האחורי, ויתחיל שוב לנוע קדימה. כעת הזמן ליישם את התובנות החדשות שלכם, ואת המסקנות מהתהליך שעברתם. ונוס שעוברת למזל מאזניים ב 17 לחודש, מחזירה בעדינות את הרומנטיקה לחייכם...


ספטמבר: החודש הזה נפתח בקול תרועה רמה, כשכוכב מרקורי שליט המזל שלכם שוהה במזל אריה, והדגש הוא על התקשורת שלכם. זהו זמן תקשורתי במיוחד, ומי כמו התאומים יודע לנצל אותו היטב: שיחות, טלפונים, ידידים, ובעצם מה לא... ב 6 לחודש עובר מרקורי למזל בתולה, והאנרגיה שלכם משתנה. כעת הדגש הוא על תקשורת עם בני הבית והמשפחה. זה הזמן לשפר יחסים, לדבר על מה שעובר עליכם, ולהעביר את הכדור אל נושאים כמו בית, קרבה, ותחושה של ביחד. מעברו של מרקורי למזל מאזניים ב 21 לחודש, מביא איתו טאץ' רומנטי יותר: זהו זמן לבלויים, להנאות, ולהיכרויות חדשות ומעניינות...


אוקטובר: התחום הרומנטי עדיין חזק למדי בתחילת החודש הזה. כוכב מרקורי שליט המזל שלכם שוהה עכשיו במזל מאזניים, מדגיש את כל מה שקשור לבלויים והנאות, ושם את הדגש על הרומנטיקה עצמה. זה בדיוק הזמן להעמיק קשרים רגשיים שכבר קיימים, ואם אין לכם כאלה – לצאת להיכרות חדשה ונעימה, לפעול בצורה כפית עם אנשים אחרים, להתבטא בצורה רגשית יותר, ולתת ללב-ולא לראש, לשם שנוי-להוביל קדימה. מה 10 לחודש הדברים משתנים בהדרגה: מרקורי עובר למזל עקרב, והנושא הרגשי זז קצת הצידה. כעת כדאי לשים את הדגש על התחום המקצועי, ועל מטלות מעשיות, שרק יקדמו אתכם. זהו זמן מצוין לקדם עניינים מעשיים, לחשוב בצורה פרקטית יותר, ואם אפשר גם להיות ענייניים ויעילים.


נובמבר: זהו חודש מעניין למדי, ודברים משתנים לגמרי בחציו. הוא נפתח כשמרקורי שליט המזל שלכם שוהה במזל קשת, מול המזל שלכם, ומדגיש את כל מה שקשור לתקשורת זוגיות, ולזוגיות בכלל. אבל.. מה 14 לחודש עובר מרקורי להילוך אחורי, והדברים מתחילים להשתנות. מעניין שבערך לפני כשנה מרקורי היה בהילוך אחורי במזל קשת, אלמנט קצת נדיר, אבל... כנראה שדווקא הקשתים צריכים לעבור עכשיו כמה הבנות נוספות. בגדול, זה אומר שזהו יותר זמן לסגור מעגלים ביחסים קרובים מאשר לפתוח, יותר דברים שצריך לומר שעד עכשיו לא נאמרו, ויותר מעשים שעד עכשיו רק חיכו שמישהו ייזכר בהם, כדי שייעשו... דברים יעלו קצת על שרטון בתקופה הקרובה: לא להיבהל. זה מלמד משהו, זה זמני, וזה עובר.


דצמבר: תחילת החודש הזה אינה נפתחת במצב אופטימלי מבחינתכם. מרקורי שליט המזל שלכם שוהה כעת בהילוך אחורי עדיין, ובמזל עקרב. חשוב להשלים את כל נושא החשבונות האישיים והביקורת העצמית, עוד לפני שיעבור מרקורי להילוך רגיל ב 4 לחודש, ויחזור עם מלאי מחודש של אנרגיה ורעיונות למזל קשת ב 13 לחודש. כעת אפשר לפתוח דף חדש בכל מה שקשור למערכות היחסים שבניתם לכם: בין אם המדובר במערכת יחסים זוגית, בשותפות או בדיאלוג עם בוסים או הורים-חשוב עכשיו לשמור ולא לוותר על הגבולות שלכם, ואולי אפילו להגדיר אותם מחדש, הן כדי לשפר את הקשרים עצמם, והם כדי להרגיש שאתם יכולים לעבור לשלב נוסף של התפתחות, אישית או זוגית, ביחד או לחוד, והכי חשוב-בשמחה.

סרטן

ינואר: התחום המקצועי ומטלות היומיום מודגשים מאוד בתחילת החודש הזה. גם ונוס וגם מרקורי נמצאים כעת במזל קשת, ומאפשרים לכם להשקיע בעבודה, או במטלות המקצועיות שפשוט צריך לעשות. במקביל, זהו גם זמן לטפל בבריאות שלכם, ללכת לבדיקות אם צריך, ולבנות מסגרת בריאה יותר לחייכם. מעברם של ונוס ומרקורי ב 10 לחודש למזל גדי, מסמל את מעבר הדגש מעצמכם, אל תחום היחסים הקרובים שלכם. זהו זמן לתת ולקבל קצת יותר, בין אם פיזית ובין אם רגשית. זהו גם זמן לדבר על הקשרים שלכם, לנתח את מה שקורה בהם, ולחשוב ביחד קדימה. אם אין לכם קשר כזה-זה הזמן להשקיע בהיכרות חדשה ומרנינה, ולבנות לכם אחד...

פברואר: התחום המקצועי מודגש בתחילת החודש הזה. כוכב מרס נמצא במזל קשת, ומדגיש את כל מה שקשור לעבודה, ליחסים מקצועיים, לדיאלוג עם בוסים או אחראים, קידום מקצועי, והסבה מקצועית. זה בדיוק הזמן לחשיבה ממוקדת כדי להגיע לתוצאות, אבל חשוב לא לשכוח את היחסים עם אלה שעובדים אתכם, ולא לריב איתם בגלל חוסר סבלנות וסובלנות. ב 7 לחודש עובר המיקוד למערכות היחסים שלכם. כוכב מרס נכנס למזל גדי, ומביא איתו צורך מחודש להגדיר טריטוריות ביחסים הקרובים שלכם, לשים דגש על הצד הפיזי, ובעיקר-לא לריב עם בן או בת הזוג, ולמצוא דרך לדיאלוג רגשי אמיתי. נסו לדבר על מה שמפריע לכם, ולפתור בעיות.

מרץ: לא קל לכם בפתיחת החודש הזה. כוכב מרס נמצא ממש מול המזל שלכם, במזל גדי, והדיאלוג שלכם עם העולם שממול עלול להיות כועס, מלווה במאבקי שליטה, מלחמה על עקרונות, ושיחות לא קלות על מהות הקשרים שלכם. אתם עלולים לסבול מעייפות יתר, ולמרות שבגדול יש לכם תכניות פעולה לא מעטות, נדמה שאיכשהו רק הדברים שלא ממש מתאימים לכם יוצאים אל הפועל. מרס עובר ב 21 לחודש למזל דלי, ואתם נכנסים לתקופה מוזרה למדי. זהו זמן להתחדש, אבל התהליך אינו קל. נסו להימנע ממאבקי כוח, לא לחפש סיכונים מיותרים, ולשמור על הכסף שלכם. זה אינו זמן להתחלות חדשות, אלא לשמירה על הקיים, וחשיבה לטווח ארוך.

אפריל: על פניו זהו חודש אקטיבי, ואפילו אסרטיבי למדי, וכדאי להיזהר מהחלטות פזיזות מדי. החודש הזה נפתח עם מקבץ של שלושה כוכבים במזל טלה, השמש ונוס ומרקורי, שמזיזים אתכם קדימה לאמביציה חזקה יותר בתחום הקריירה ובדיאלוג עם העולם, כשיופיטר במזל מאזניים שולח גם הוא במקביל זווית ממריצה, ומביא איתו צורך חזק להשקיע בבית ובמשפחה, לעבור דירה, לנסוע לחו"ל, או לשנות משהו באווירת הבית, ובדיאלוג עם המשפחה. זהו זמן לעשייה מואצת בכל התחומים האלה, אבל חשוב לעבוד גם קצת עם הראש! ונוס עוברת למזל שור ב 16 לחודש והשמש ב 20, הדברים נרגעים, ואז אפשר לראות את התוצאות של הגל האסרטיבי שעברתם, ו...ליהנות.

מאי: מכרים, חברים וידידים-החודש הזה נפתח כשהדגש הוא על תקשורת איתם, ודגש על התחום החברתי בכלל. זהו זמן לחזור לחיקם של חברים שאוהבים אתכם, לחדש קשרים מהעבר, ולהרגיש שוב בבית עם אלה שמקבלים אתכם כפי שאתם. מרס במזל דגים וונוס במזל שור בתחילת החודש בהחלט עוזרים לכם לחזור למרכז האקשן, בעדינות אך בתקיפות. אולם חשוב עכשיו לא להיות בוטים מדי, בגלל שהותו של מרקורי במזל טלה, לא להתנהג בצורה ילדותית, ולא לקלקל קשרים מקצועיים וחבריים בגלל פתיל קצר מדי. מעבר ונוס למזל תאומים ב 11 לחודש ושל השמש ב 22 לחודש, מביא תקופה שקטה יותר. זהו זמן לנוח, למלא מצברים, ולחדש כוחות.

יוני: זהו חודש מעניין, שבו אתם יכולים להוציא מהכוח אל הפועל לא מעט מהתכניות שלכם. ונוס עוברת למזל שלכם ב 4 לחודש, ומאפשרת לכם להתמקד בתחום הרגשי. זה הזמן לשדרג יחסים, להעמיק קשר קיים ולתת לו משמעות גדולה יותר, ואפילו לחשוב על מיסוד. זהו גם זמן לעשות דברים שאוהבים, וליהנות משפע של חיזור וסיוע, שהעולם עשוי להרעיף עליכם עכשיו, אם רק תסכימו לפתוח קצת את החלון, ולתת לו להיכנס... כוכב מרקורי עובר גם הוא למזל שלכם ב 11 לחודש, ומאפשר לכם להשקיע קצת יותר בתקשורת אישית ובין אישית. זה הזמן לדבר בכנות, לבטא רגשות, ולהתמקד בבניית בסיס איתן לקשרים שלכם.

יולי: החודש הזה נפתח בצורה אסרטיבית למדי. מצד אחד, כוכב מרס שנמצא עכשיו במזל טלה, עלול לגרום לכם להגיב בעצבנות ובחוסר שקט, ולגרום לכם להתפרץ בקלות. הכוכבים ונוס ומרקורי במזל אריה, מביאים גם הם הרבה אש למפת השמים, אבל האש הזו עלולה דווקא לגרום לכם לבזבז יותר כספים ממה שהתכוונתם, אולי כפיצוי על תסכול רגשי מסוים. דרמות מיותרות עלולות להופיע עכשיו בדיאלוג עם הסביבה, וחשוב לשמור על פרופורציות. התקשורת שלכם משתפרת כאשר ונוס עוברת למזל בתולה ב23 לחודש. זוהי תקופה נעימה יותר, ועדינה יותר. מרקורי בהילוך אחורי מה 23 לחודש, מכריח אתכם להתארגן מחדש בצורה יעילה ומבוקרת יותר, בתחום הכספי.

אוגוסט: תחום החומר ובעיקר נושא הכספים, משמעותי החודש יותר מאשר תחומים אחרים בחייכם. מיקומו של כוכב מרקורי במזל אריה בהילוך אחורי בתחילת החודש, עשוי להראות על תחילתו של תהליך שנוי מסוים בחייכם. אתם זקוקים עכשיו לכמה וכמה תובנות חדשות לגבי נושא הוצאת הכספים שלכם, ותחושת הביטחון הרגשי שכספים או יחסים מעניקים לכם. זהו זמן לנסות ולהבין איך שני התחומים האלה עובדים בחייכם, ובמקביל-לחשוב על צעדים כדי לשפר את המצב, אם דרך סגירת אוברדראפט על ידי הלוואה, והקצאת משאבים לדברים שבאמת חשובים לכם. מעברו של מרקורי להילוך רגיל ב 16 לחודש, עשוי לעזור לכם לפתוח דף חדש בדיאלוג הרגיש שבין מזל סרטן-והכסף שלו...

ספטמבר: זהו חודש שבו כדאי לשפר יחסים בכל מה שקשור לדיאלוג עם מוסדות וארגונים גדולים. כוכב מרס במזל שור מביא איתו את היכולת לקדם את עצמכם במקומות כאלה, להתמודד ולפתור בעיות הקשורות למוסדות וארגונים, ולדחוף קדימה את האינטרסים שלכם. במקביל, זהו זמן לידידים וחברים, אבל למרות שהתחום החברתי חשוב עכשיו, חשוב יותר לא לריב עם חברים טובים כשדברים לא קורים כפי שאתם רוצים... מעברו של מרקורי למזל מאזניים ב 21 לחודש, משפר מאוד את התקשורת והיחסים עם בני הבית. זהו זמן לשים את הדגש על ניקוי כעסים ומשקעים, שיפור אוירה, ופתיחת דף חדש עם המשפחה. ונוס שנמצאת כעת במזל עקרב, לעומת זאת, מדגישה את היכולת שלכם לשפר עמדות בתחום הרומנטי.

אוקטובר: חברים, ידידים ומכרים-זהו חודש מצוין לבדק בית בכל מה שקשור לקשרים החברתיים שלכם, ולתחום החברתי בכלל. מיקומו של כוכב מרס בהילוך אחורי במזל שור, מאפשר לכם לבדוק לעומק את טיב הקשרים החברתיים שלכם, ואולי גם לקבל החלטות חדשות לגבי החברים שיש לכם כעת. זה אולי זמן לסלקציה זמנית במספר או באיכות החברים האלה, ואולי גם להחלטות חדשות בדבר המיקום החברתי והסטטוס שהייתם רוצים להיות בו. האם באמת החברים שלכם משקפים אתכם ואת עולמכם הפנימי? זהו זמן מצוין למחשבה ורענון השורות, ובמקביל-לקידום רעיונות ויזמות הקשורים למוסדות וארגונים גדולים שאיתם אתם בקשרים מקצועיים או אישיים. זהו זמן לסגור מעגלים גם בתחום הזה.


נובמבר: אתם נכנסים לתקופה חדשה עכשיו: תקופה רומנטית יותר, סוערת יותר, עם מלאי של רגשות מצד אחד, ולא מעט דרמות בצד השני. כוכב יופיטר מתחיל לנוע עכשיו באופן רציני במזל עקרב, והופך את כל החיים לרגשיים מאוד, עוצמתיים מאוד, ובעלי כוח שממנו אפשר ליצור, להרגיש, לאהוב, להתאכזב או להתחיל מחדש- כמו שהסרטנים אוהבים... זהו זמן להתנער קצת מנושא הבית והמשפחה, שליווה אתכם בשנה הקודמת, ולצאת החוצה לחיים עצמם. הגיע הזמן להיכרויות חדשות, ללב מפרפר, לעיניים בורקות בחשיכה, ללב בוער, ומלים ספורות – או אולי אייקון של לב? - באי סי קיו שיכולות להביע עולם ומלואו, עבור כל סרטן אופייני. זה הזמן להתחיל להתמקד ביצירתית שלכם, בביטוי האישי, ובעולם הרגש.

דצמבר: מערכות היחסים הקרובות שלכם,עשויות ליהנות כעת מעדנה מקומית, ומשפע של חום ואהבה. ונוס שוהה עכשיו במזל גדי מול המזל שלכם, ואתם יכולים לקבל קצת יותר מבן או בת זוג,ואם תצליחו קצת גם לצאת מעצמכם, הקשרים הקרובים שלכם יהיו טובים למדי, ברם אולם... לא כדאי לקחת את העובדה הזו כמובנת מאליה: נסו להשקיע בהם קצת יותר הקשבה, עדינות וחום. הילוכה האחורי של ונוס שמתחיל ב 24 לחודש, עשוי להביא צורך להתחדש, לשנות כוון, ואולי גם לעשות חושבים בכל מה שקשור לקשרים קרובים. יתכן שקשר פתאומי ולא צפוי יגיע ויכריח אתכם להתייחס, או אולי זה הזמן לשנות משהו בקשר רגשי שהוא עצמו תקוע, ולא ממש הולך לאף מקום: זהו זמן לקבל החלטות הקשורות לחיי הרגש שלכם.

אריה

ינואר: החודש נפתח בצורה קצת לחוצה. השמש שליטת המזל שלכם יושבת במזל גדי, ומדגישה את הצורך בכובד ראש אמיתי, בתכניות פעולה מעשיות, ובהשקעה גדולה יותר בעבודה, במקצוע, ובכל מה שחייבים לעשות, גם אם לא ממש מתחשק... זהו זמן לחשוב על הסבה מקצועית אם דברים לא זורמים, או אולי על קידום ושנוי. הכוכבים ונוס ומרקורי מאפשרים לכם, לאחר ה 10 לחודש, להתמקצע יותר, לקבל פידבקים טובים מבוסים או אחראים, ולקדם את הפרוייקטים שלכם. זה גם זמן לשפר תקשורת עם בוסים או אחראים, לדבר על מה שמציק לכם, ולפתור בעיות. ב 21 לחודש עוברת השמש למזל דלי: כעת הזמן להעמיק או למסד קשרים, ולהשקיע בהם.

פברואר: זוגיות הוא שם המשחק, וזה בדיוק הזמן להתמקד בה, וביחסים בכלל. השמש שליטת המזל שלכם נמצאת במזל דלי ממש ממול, וביחד איתה גם כוכב מרקורי וכוכב נפטון. מקבץ הכוכבים הזה שם את הדגש על הצרכים הרגשיים של בן או בת הזוג שלכם, על היכרויות חדשות ומעניינות אם אתם עדיין פנויים, ועל רצון חזק מתמיד לתת לזוגיות שלכם בטוי אמיתי. התקשורת שלכם עם הפרטנרים שלכם במיטבה, ואם תוכלו להתמודד עם בעיות אמיתיות ולא לטייח, תוכלו להעמיק את היחסים שלכם בצורה משמעותית, ולתת לקשר עומק ורצינות. ונוס עוברת למזל דלי ב 3 לחודש, מגבירה את היכולת שלכם לקבל ולתת אהבה, ומרחיבה את החיוך הזוגי...

מרץ: החודש הזה מתחיל בצורה רגשית מדי. השמש שליטת המזל שלכם נמצאת במזל דגים, וזה אינו הזמן הטוב ביותר שלכם. מצבי רוח משתנים במהירות, רגשנות יתר, חוסר יכולת לראות דברים באופן אובייקטיבי-נראה שקצת קשה להישען עכשיו על דברים שמוכרים לכם, אבל חשוב במיוחד להיצמד לעובדות, ולא לסמוך רק על הרגש. כוכב מרס שנמצא במזל גדי, מאפשר לכם להשקיע לא מעט דווקא בתחום המקצועי, ואולי כדאי לעזוב קצת את היחסים הקרובים, ולהתמודד עם מטלות מקצועיות. ב 21 לחודש עוברת השמש למזל טלה, והאנרגיה שלכם משתנה. כעת הזמן להתחבר מחדש לגוף, לחזור לאופטימיות, ולעשות מהלך או שנים הקשורים לנסיעות, ללימודים, ולכל מה שמרחיב אופקים.


אפריל: החודש הזה עשוי להיפתח עם הרבה פתיחות והתלהבות. השמש שליטת המזל שלכם נמצאת עכשיו במזל טלה, והאופטימיות אכן חוזרת. הצורך שלכם לחוות התרגשויות חדשות, נופים חדשים, נסיעה כזו או אחרת וכל דבר שפותח קצת את הראש בפני אפשרויות חדשות מתחזק והולך, גם בעזרתם של הכוכבים מרקורי וונוס שנמצאים במזל טלה, ומביאים איתם יכולת שכנוע חזקה, תקשורת טובה יותר, ושמחה פנימית לא קטנה. נצלו את הזמן הזה לקידום עניינים, שכן השמש עוברת למזל שור ב 20 לחודש, האמביציה מתחזקת, אבל זה ילך לכם קצת פחות קל... זה הזמן לצאת לפעילות ספורטיבית ולתת גם לגוף להתבטא, לשתף פעולה עם אחרים, ולוותר על מאבקי כוח.

מאי: האמביציה שלכם חזקה למדי בתחילת החודש הזה. השמש שליטת המזל שלכם נמצאת כעת במזל שור, ומביאה איתה רצון להתחלות חדשות, יזמה קטנה ואסרטיבית, וצורך להתקדם, ולהראות לעולם מה קורה כשהאריה שואג. ונוס במזל שור בהחלט תומכת בתהליך, אבל את התמיכה העיקרית בו תקבלו מה 11 לחודש, עם מעברה למזל תאומים. דברים הופכים קלילים יותר ותקשורתיים יותר, וכשהשמש שליטת המזל שלכם עוברת גם היא למזל הזה ב 21 לחודש, משתפרים גם היחסים עם מוסדות וארגונים גדולים, אתם יכולים לקדם את האינטרסים שלכם, והדגש על התחום החברתי הופך משמעותי יותר. זהו זמן להכיר אנשים חדשים ולהכניס אותם לחייכם, ולעשות זאת בדרכו של האריה-בסטייל...

יוני: החודש נפתח בתחושה אסרטיבית למדי, עם לא מעט תכניות. השמש שליטת המזל שלכם, ביחד עם ונוס ומרקורי, נמצאים עכשיו במזל תאומים, ונראה שאתם עסוקים לא מעט בתנועה בלתי פוסקת, בנסיעות קצרות, בשיחות אינסופיות, ובהעברת אינפורמציה מסוגים שונים, כשגם הטלפון עשוי לעבוד שעות נוספות. נדמה שיש הרבה מלים בסביבה, אבל שלב המימוש עדיין לא כאן, בעיקר כשונוס עוברת למזל סרטן ב 4 לחודש, ונותנת בטוי לרגשות מסוג אחר. כך נוצר מן קונפליקט בין הצורך בתנועה ועשייה, לבין הצורך בחום, רגיעה ובית חם. הקונפליקט מתגבר כשגם כוכב מרקורי עובר למזל סרטן ב 11 לחודש, והשמש ב 21 לו. זמן להיות יותר בבית, ולהתחבר לעצמכם.

יולי: יש הרבה אקשן במזל שלכם, בתחילת החודש הזה. גם מרקורי וגם ונוס נמצאים כעת במזל שלכם, ומביאים איתם תקשורת טובה יותר עם העולם, והרבה פרגון, סיוע, חזור, וברק בעיניים. זהו זמן לצאת למקצה שיפורים בהופעה שלכם, לקנות ביגוד חדש, לעשות תספורת שונה, ולצאת לעולם עם מראה רענן וצעיר. מעברה של ונוס למזל בתולה ב 23 לחודש, מאפשר לכם עם לשפר את המצב הכספי, לנקוט בצעדים נכונים כדי להגביר את תזרים המזומנים, ולהיות יעילים יותר. הילוכו האחורי של מרקורי מה 23 לחודש, מביא איתו פגישות או שיחות עם אנשים מהעבר, כדי לסגור מעגלים. פגישות חשובות במיוחד, נסו לדחות לחודש הבא, אם אפשר.

אוגוסט: זהו חודש מעניין, שמביא איתו ביחד עם יום ההולדת המתוק שלכם, גם הבנות ותובנות חדשות. אין ספק, שהשנה הבאה הזו שלכם שמתחילה כעת מיום ההולדת, תהיה שנה שונה. התהליכים שקורים ביום ההולדת עצמו בשמים, מסמלים את התהליך שתעברו לאורך השנה כולה. כוכב מרקורי נמצא במזל שלכם בהילוך אחורי, שמראה על צורך בתקשורת מסוג אחר, בין אם ביניכם לבין עצמכם ובין אם ביניכם לבין העולם שמסביב. איך אנשים מסביב תופסים ומבינים אתכם? מה אתם רוצים לשדר לסביבה, ומה מכל זה באמת עובר? זהו זמן לשאלות, וכשמרקורי מתחיל לנוע ב 16 לחודש בהילוך רגיל-גם זמן למסקנות, והתחלה של יישומן המעשי בשטח.

ספטמבר: התקשורת שלכם וכל מה שקשור בה, משמעותית מאוד החודש הזה. השמש שליטת המזל שלכם שוהה עכשיו במזל מאזניים, וביחד עם כוכב יופיטר שכבר נמצא שם יוצרת אפשרויות חדשות לפתור בעיות הקשורות לחומר או לכספים, לשפר את המצב הכלכלי שלכם, לפחות באופן זמני, ולסגור אוברדראפט שהצטבר לו עם הזמן. חשוב עכשיו במקביל לא להוציא יותר כספים ממה שהתכוונתם, כי על פניו זה עלול להיות חודש נזיל ואופטימי במיוחד. מעבר השמש למזל מאזניים ב 23 לחודש, עוזר לכם להכיר אנשים מסוג שונה, לשפר תקשורת עם אנשים קיימים, ולפתור בעיות הקשורות לתקשורת עם הסביבה.

אוקטובר: תקשורת היא מלת המפתח של תחילת החודש הזה. השמש נמצאת עכשיו במזל מאזניים, וכשהיא ביחד עם כוכב יופיטר היא בהחלט מעודדת אתכם לדבר, לשתף, לחלק, ולדבר עם הסביבה הקרובה על מה שעובר עליכם. זהו זמן מצויין להכיר אנשים אחרים, דעות שונות, לנהל שיחות ברוח אחרת, ולתת למלים שלכם כוח משל עצמם, למרות שבגדול מזל אריה אינו נחשב בין הדברנים. אבל אולי כדאי עכשיו דווקא לשבור את המיתוס הזה?.. מעברה של השמש למזל עקרב ב 23 לחודש, משנה את המגמה ואת ההרגשה. כעת הדגש עובר לו לנושא הבית והמשפחה, והוא ימשך כחודש. זהו זמן מצוין לעיסוק גדול יותר בית ובסביבתו, לעשייה הקשורה לבני הבית, לבלוי עם המשפחה, ולחידוש הקשרים שקצת התרופפו לאחרונה

נובמבר: זהו חודש אינטנסיבי למדי, ובתחילתו כדאי לשים את הדגש על אזור הבית והמשפחה. השמש שליטת המזל שלכם שוהה עכשיו במזל עקרב, אלמנט שמדגיש את כל מה שקשור ליחסים עם בני הבית, להשקעה רגשית גדולה יותר בתחום הבית וסביבתו, ודיאלוג מעמיק יותר עם המשפחה. אתם זקוקים עכשיו מצד אחד לתחושה של ביחד, אבל מצד שני עלולים להיפגע גם מהילוכו האחורי של כוכב מרס במזל שור, שעלול להביא זעזועים קטנים בתחום הקריירה, בתדמית שלכם, ואולי גם במרדנות מסוימת כלפי בוסים, הורים, ואחראים מסוגים שונים. אתם זקוקים עכשיו לקצת יותר שליטה עצמית, והרבה יותר איפוק ואחריות: נסו שלא לשבור את הכלים עכשיו, גם אם מאוד מתחשק. מה 21 לחודש-צאו לבלות!

דצמבר: התחום הרומנטי והיצירתי עשוי להיות עכשיו סוער למדי. השמש שליטת המזל שלכם שוהה עכשיו במזל קשת, וממש יוצאת מזווית הפעולה עם כוכב אורנוס, שהביאה איתה לא מעט חוסר שקט. כעת הדברים מתייצבים, והרוחות נרגעות. זהו זמן להשקיע קצת יותר בתחום הרומנטי בחייכם. אם אתם פנויים עדיין, זה בדיוק הזמן להיכרויות חדשות, באינטרנט או בפגישות מעניינות. אם לא, זה הזמן להעמיק את הקשרים הקיימים שלכם, ולתת לעדיפות לקצת יותר עומק ביחסים, כולל אפילו מחשבה על מיסודו של קשר. מעברה של השמש למזל גדי ב 22 לחודש, עשוי להביא איתו רצינות גדולה יותר בכל מה שקשור להשקפת העולם שלכם, וצורך לממש תכניות ויזמות. חפשו שיתופי פעולה עם אחרים שיעזרו לכם.

בתולה

ינואר: החודש הזה מתחיל כשהדגש מבחינתכם על תחום הבית והמשפחה. מרקורי שליט המזל שלכם שוהה עכשיו במזל קשת, ומאפשר סגירת מעגלים שהחלו בחודש הקודם עם בני הבית, והליכה לדרך חדשה. ונוס שנמצאת שם גם היא, עוזרת לאחות קרעים, לשחרר משקעים,ולקבל הכל בחיוך... ב 10 לחודש עוברים השנים האלה למזל גדי שם נמצאת גם השמש, ומדגישים את כל מה שקשור בעיקר לאזור הלב. זה בדיוק הזמן להשקיע בלב הזה קצת יותר, ולהקשיב לו: בלויים מסוגים שונים, יצירתיות ודרכי ביטוי, ומעל לכל רומנטיקה – כל אלה עשויים עכשיו להיות מודגשים במיוחד, ולדרוש מכם לא מעט תשומת לב. זה בדיוק הזמן לתת לרגש להוביל, ולאהבה-לנצח...

פברואר: עבודה, שירות, יחסים עם בוס ועובדים, קידום מקצועי-אלה חלק מהנושאים שעומדים על סדר היום בתחילתו של החודש הזה. כוכב מרקורי שליט המזל שלכם נמצא עכשיו במזל דלי, ומאפשר לכם לטפל בצורה יסודי יותר בכל מה שקשור לעבודה בכלל, ובכל מה שקשור ליחסים עם אלה שנמצאים בה חוץ מכם בפרט. מרקורי ממשיך הלאה ועובר למזל דגים ב 17 לחודש, והאנרגיה שלכם משתנה. הכל הופך עכשיו בהדרגה רגשי יותר ואפילו רגשני. הדגש עובר למערכות היחסים שלכם, ובעיקר לתחום הזוגי. דיאלוג רגשי שעלה לאחרונה על שרטון, יכול להשתחרר עכשיו, ולאפשר לכם לחדש קשר, או לפחות תקשורת. זהו זמן להעמיק יחסים, ובעיקר-לדבר עליהם, ולתכנן תכניות.


מרץ: מערכות היחסים הזוגיות שלכם, מקבלות החודש הזה דגש מיוחד. מיקומה של השמש במזל דגים מול המזל שלכם, ובמקביל גם מיקומה של ונוס באותו מזל, מאפשרים לכם להשקיע קצת יותר ביחסים קרובים, למרות שלעיתים אתם מרגישים שזה קצת על חשבונכם. ואכן, פיזית אתם לא ממש במיטבכם עכשיו, בעיקר אחרי אמצע החודש, שכן מה 20 לחודש עובר כוכב מרקורי שליט המזל שלכם להילוך אחורי במזל טלה, והרבה רגשות עלולים להתפרץ עכשיו בלי שליטה, ולהביא למתחים וכעסים ביחסים הקרובים שלכם. התחום הכספי עלול להיות עכשיו רגיש במיוחד: אתם עלולים להיכנס לבזבוז יתר בלי משים, ולבצע קניות גרועות. נסו לפעול בשיקול דעת, ולדחות החלטות חשובות.


אפריל: זה עשוי להיות חודש של שנויים, מה גם שהוא נפתח במיקום לא קל מבחינתכם. לא רק שמרקורי שליט המזל שלכם נמצא כעת במזל טלה המתלהב ויכול לאבד פרופורציות ברגע ולהחליט בפזיזות – הוא גם שוהה בהילוך אחורי, ועסוק יותר בחשבונות קטנים, באנשים מהעבר, ובמיקום שלכם ביחס לאחרים. זהו יותר זמן לפסק זמן מאשר לעשייה פרופר, ופעולות שיתחילו עכשיו ישתנו מאוד בהמשך. ב 12 לחודש עובר מרקורי להילוך רגיל, והעניינים מתחילים להירגע, ואתם – לחזור לעצמכם. כעת הזמן לחדש קשרים שנפסקו לאחרונה בגלל חוסר הבנות, לבקש סליחה עם צריך, לחתום על חוזים, ולנהל דיאלוג מעשי עם העולם, במקום לשכנע – או להיעלב. גלו בגרות!


מאי: למרות האקשן שקורה מסביב, התחום הזוגי והיחסים הקרובים בכלל, מודגשים במיוחד החודש הזה. כוכב מרס נמצא כעת במזל דגים מול המזל שלכם, ומשפיע מאוד על הקשרים הקרובים. מצד אחד יש לכם צורך חזק מהרגיל בזוגיות חמה ואוהבת, ובבן או בת זוג מבינים ומכילים. מצד שני, נראה שאתם מצליחים לשים לעצמכם ולקשר כולו רגל פה ושם, לכעוס היכן שלא צריך, להתבצר בעמדות נוקשות, ולא להניח להרמוניה להגיע. חשוב להגדיר מחדש את הצרכים שלכם, לשים את הדגש על הפעילות הפיזית והמגע בכלל, ולא לאבד שליטה. מרקורי שליט המזל שלכם עובר למזל שור ב 12 לחודש, ומביא איתו רגיעה מסוימת. זה הזמן לחזור בעדינות לקרקע.

יוני: אתם עלולים להרגיש קצת בתחילת החודש הזה בין הפטיש לסדן. מצד אחד יושב לו כוכב מרס ממש מול המזל שלכם, ומכריח אתכם לקבוע גבולות מוגדרים בקשרים הקרובים שלכם ובדיאלוג עם העולם שממול, תוך כדי מאבקי כוח מסוימים, ולפעמים אפילו תחושה של עימות. מצד שני, יושבים להם ונוס ומרקורי במזל תאומים, ומכריחים אתכם לפעול לטובת הקריירה שלכם, ליצור קשרים מחודשים עם אנשים שיכולים לעזור לכם, לנהל תקשורת הרמונית עם הורים, בוסים או מורים, ולקדם יזמות חדשות. זוגיות או קריירה? קשר קרוב, או גישה סמכותית? אלה חלק מהדילמות שעומדות בפניכם בחודש הזה. מעברו של מרקורי למזל סרטן, מגביר את הצורך להשקיע בחברים, ידידים ומכרים.


יולי: הרבה דברים קורים עכשיו מתחת לפני השטח, כך לפחות אתם מרגישים בתחילת החודש הזה. מקבץ הכוכבים במזל אריה הכולל את השמש, ונוס ומרקורי, עלול לגרום לכם להרגיש שהאקשן האמיתי נמצא במקום אחר, ולא בסביבה שלכם. זהו זמן שבו כדאי להתמקד בעיקר במנוחה, באיסוף כוח, במילוי מצברים, שלווה ורגיעה. הילוכו האחורי של כוכב מרקורי שמתחיל ב 23 לחודש, עלול להעלות פרשיות ישנות, להחזיר לרגע אנשים מהעבר לחייכם, ולהביא זיכרונות מימים אחרים. זהו זמן של חשבון נפש מסוים, כדי להתאפס ולהבין היכן אתם עומדים כרגע, ולאן אתם הולכים. ונוס עוברת ב 23 לחודש למזל בתולה, ומביאה איתה פרגון, סיוע, ואולי גם אהבה חדשה...

אוגוסט: זהו חודש מעניין במיוחד עבורכם, וכדאי ללמוד מכל מה שקורה בו, כי יקרו דברים ששווה לזכור... מרקורי שליט המזל שלכם שוהה עכשיו במזל אריה, בהילוך אחורי. נראה שכל מה שקשור לתקשורת שלכם עם העולם לא במיטבו עכשיו: אתם זקוקים לפסק זמן אמיתי, להיות קצת יותר עם עצמכם, ואם אי אפשר לעשות זאת פיזית, רגשית בהחלט אפשר. החלטות חשובות, מלחמות בתחום המקצועי והאישי, דילמות רגשיות מסוגים שונים-השאירו את כל זה מאחוריכם, והתמקדו בצרכים שלכם בלבד. זהו זמן להתחבר מחדש לחלומות, לרצונות שהדחקתם, למי שבפנים ואתם לא נותנים לו לצאת... וכשמרקורי מתחיל לנוע שוב קדימה ב 16 לחודש-להתחבר לתובנות החדשות, ולממש בגדול. בהצלחה!

ספטמבר: מעבר לעובדה שהחודש אתם חוגגים יום הולדת, מה שאומר כמובן שהשמש עכשיו נמצאת במזל שלכם, חשוב החודש להישאר קצת מאחורי הקלעים, לפחות בתחילתו. כוכב מרקורי שליט המזל שלכם נמצא ממש עכשיו במזל אריה, מיקום שדורש בעיקר פעילות מאחורי הקלעים, ולא בקדמת הבמה דווקא. זהו זמן שבו כדאי לדבר על דברים שלא דיברתם עד עכשיו, לנוח קצת יותר, לשמור על דיסקרטיות, ולדחות אם אפשר פגישות חשובות ושיחות משמעותיות לפחות עד ה 6 לחודש, מועד בו עובר מרקורי שלנו למזל בתולה, המזל שלכם. כעת הזמן לחזור לעצמכם, לצאת למקצה שיפורים הקשור להופעה חיצונית, לשפר תדמית בעיני העולם המתבונן, ולחזור ולהיות מה שאתם יכולים להיות: אינטליגנטיים ויעילים.

אוקטובר: החודש הזה נפתח כשהדגש הוא על התחום הכספי, ועל מקורות ההכנסה שלכם. השמש אמנם נמצאת במזל שלכם ומביאה איתה לא מעט אנרגיה חדשה למערכת, אבל כוכב מרקורי שליט המזל שלכם שוהה עכשיו במזל מאזניים, ומביא איתו את הצורך לעסוק עכשיו בצדדים הרציניים יותר של החיים, להתמודד עם בעיות שעולות מהכוון החומרי דווקא ולא מהכוון האישי מדי, ואולי אפילו לקבל החלטות חשובות והפעם לטווח ארוך, כדי להתחיל לעשות טיפול שורש לדברים שצצים עכשיו. מעברו של כוכב מרקורי למזל עקרב ב 10 לחודש, מדגיש את הצורך שלכם להתחיל לדבר על מה שמציק לכם, לשתף אנשים אחרים בבעיות שלכם, ואולי סוף סוף לא להתמודד איתן לבד, אלא להיעזר ברוח ובסיוע הזולת.

נובמבר: נושא הבית והמשפחה יהפוך להיות החודש משמעותי במיוחד עבורכם. כוכב מרקורי שליט המזל שלכם ממשיך לנוע במזל קשת, ומאפשר לכם לתקשר טוב יותר עם בני הבית והמשפחה, ומדגיש את נושא הבית והסביבה בכלל. ב 14 לחודש מתחיל מרקורי לנוע בהילוך אחורי, אלמנט שעשוי להביא איתו צורך חזק יותר לסגור מעגלים הקשורים לבית, ולדיאלוג עם בני הבית. יתכן שדווקא עכשיו הוא זמן טוב לחשוב על מכירה או השכרה של דירה או בית, או אפילו מעבר לבית אחר. בגדול, זהו זמן לשנויים הן בנושא הבית והמשפחה, והן בתחום הרגשי בחייכם, במקום שבו אתם מגישים בבית. מרקורי ממשיך ועובר בהילוכו האחורי החודש למזל עקרב ב 26 לחודש, ומביא את בשורת השנוי גם לתחום המקצועי והלימודי.

דצמבר: התקשורת שלכם לא במיטבה בתחילת החודש, אבל דברים משתפרים בהדרגה. מרקורי שליט המזל שלכם שוהה עכשיו אמנם בהילוך אחורי במזל עקרב, ודברים קצת נתקעים, קצת מתבטלים, לא מובנים, וכל מיני זוטות מרגיזות, אבל תיכף זה נגמר. כבר ב 4 לחודש מתחיל מרקורי שלנו ללכת קדימה, והתחושה משתפרת. היא משתפרת עוד יותר מה 13 לחודש, זמן בו מרקורי שלנו עובר למזל קשת, ושוב מחזיר את התקשורת במיטבה אל הבית והמשפחה. זהו זמן לסגור מעגלים שקצת נפתחו לאחרונה, לדבר על דברים שצברתם בחודש הזה, ואולי גם לשתף במה שעובר עליכם, לבקש תמיכה או הכלה, ולתת לבית ולביטחון שהוא מביא איתו, להיות חלק חם ואמפטי יותר מעולמכם הביקורתי. הגיע הזמן לשמוח קצת.

מאזניים

ינואר: התקשורת שלכם חמה ואוהבת בפתיחת החודש הזה. ונוס שליטת המזל שלכם נמצאת במזל קשת, ומדגישה את היופי של המלים, את החיוך שמעבר לכוונות, ואת הרצון והיכולת שלכם האלה לתת מעצמכם, עם לא מעט התלהבות ושמחה. יתכן ואתם גם פעילים יותר עכשיו מבחינה פיזית, מטיילים לא מעט, אקטיביים ונמרצים, עם לא מעט פלירטוט שמח ותקשורת רגשית ופיזית מעולה... אבל כל אלה משתנים מה 10 לחודש, עת ונוס שליטת המזל שלכם, עוברת למזל גדי ביחד עם מרקורי, ומביאה איתה תחושת כובד לא קטנה, עם לא מעט אחריות, רצינות, ואפילו המלה הזו שנקראת...בגרות. כן, זה הזמן לקחת את החיים ברצינות ובצורה בוגרת, למסד יחסים, ולהתחייב לעולם.

פברואר: תחושה של כובד מסוים פותחת את החודש הזה מבחינתכם. ונוס שליטת המזל שלכם נמצאת עכשיו במזל גדי, אלמנט שמדגיש עדיין את כל מה שקשור לבית, למשפחה, וליחסים עם הסביבה הקרובה. אתם זקוקים עכשיו לדגש מיוחד על יחסים עם בני הבית, על תקשורת טובה עם המשפחה, ועל יכולת משמעותית יותר לתת בטוי אמיתי לתחות הביחד עם אנשים קרובים באמת. זהו זמן להשקיע קצת יותר בבית ובסביבה. ונוס עוברת ב 3 לחודש למזל דלי, והדגש עובר לתחום הביטוי האישי. זהו זמנו של הלב, ואיתו- זמנה של הרומנטיקה בחייכם. זה הזמן להעמיק אותה, להדגיש אותה, להשקיע בחיזור ובשכנוע, ולצאת למסע אינטנסיבי של היכרויות חדשות.


מרץ: התחום המקצועי עשוי להיות יצירתי במיוחד עבורכם בתחילת החודש. ונוס שליטת המזל שלכם נמצאת כעת במזל דגים, ואתם יצירתיים מתמיד, אבל עד ה 8 לחודש יוצרת ונוס מגע לא קל עם כוכב אורנוס, מה שאומר שכעת חשוב להיזהר מאוד מריבים פתאומיים, מניתוקי קשרים, ומקצרים בתקשורת. מה 10 לחודש והלאה, זהו זמן שבו כדאי לשפר קשרים ויחסים עם אחראים בעבודה, לצאת לעבודה חדשה, לעשות הסבה מקצועית אם צריך, ולתת לעצמכם להשקיע בקידום האינטרסים שלכם. ב 23 לחודש עוברת ונוס למזל טלה, וכל מה שקשור לזוגיות מודגש במיוחד. זה הזמן לצאת קצת מעצמכם, לחשוב בשנים ולא רק על עצמכם, ולפתור בעיות שהתעוררו בקשרים קרובים.

אפריל: אתם עלולים למצוא את עצמכם בתחילת החודש הזה בין הפטיש לסדן. מצד אחד נמצאים להם השמש מרקורי וונוס שליטת המזל שלכם במזל טלה המתלהב, וממש מנגד – כוכב יופיטר במזל שלכם, שאמור להביא אליכם ים של הזדמנויות חדשות, ובמקביל-גם תכניות פעולה שונות, ויחסים מסוג אחר. האם להתמקד בעצמכם, ובמערכות היחסים שלכם? כוכב מרקורי שנמצא ממול בהילוך אחורי, מכריח אתכם לפתור בעיות ביחסים, ולנהל דיאלוג אמיתי וכן. נסו לא לקבל עכשיו החלטות חשובות, אלא רק אחרי ה 12 לחודש, אז חוזר מרקורי להילוך רגיל. ונוס חוזרת אליו ב 16 לחודש והשמש ב 20, וביחד איתם גם אתם חוזרים לקרקע, והדברים נראים יציבים ורגועים יותר.

מאי: החודש הזה נפתח בתחושה של שלווה מסוימת. ונוס שליטת המזל שלכם נמצאת במזל שור, ומאפשרת לכם להיכנס קצת פנימה לקראת תהליך של התחדשות והשתנות. כוכב מרקורי שנמצא ממול במזל טלה, לעומת זאת, מביא צורך חזק מהרגיל לדבר ולתקשר עם בן או בת זוג, לפתור בעיות שנוצרו בקשר קרוב, ולשחרר לחצים. ונוס נכנסת למזל תאומים ב 12 לחודש, והאנרגיה שלכם משתנה. כעת אתם הופכים תקשורתיים וסקרניים יותר, ומביאים איתכם צורך חזק מהרגיל לחזר ולפלרטט, להכיר אנשים חדשים, לתכנן נסיעה קצרה או ארוכה, ואולי גם ללמוד משהו חדש ומעניין. זה זמן לתת מקום לשנוי בגישה שלכם כלפי העולם, ולשתף את הסביבה במה שעובר עליכם.

יוני: החודש הזה נפתח באופן אסרטיבי למדי. ונוס שליטת המזל שלכם נמצאת עכשיו במזל תאומים, ומביאה אליכם גישה קלילה והרמונית לחיים. סמול טוק חביב בבתי קפה מול היום, שיחות טלפון נרגשות על מהות החיים, חיזור עדין אך עצל – יש הרבה אפשרויות בסביבה, והמימוש עצמו לא באמת חשוב, כמו הקלילות והזרימה. אולם ונוס עוברת ב 4 לחודש למזל סרטן, והאנרגיה שלכם משתנה. כעת הכל הופך לרגשי יותר, טעון יותר, ורב משמעות. כל מה שקשור לקריירה ושליטה, עשוי להיום עכשיו מודגש במיוחד. מרס שנמצא עכשיו במזל דגים, מדגיש את התחום המקצועי, מקום שבו כדאי לתת ביטוי לאמביציה שלכם. זה הזמן להגדיר מטרות, ו...לגשת לבצוע!


יולי: ידידים, חברים, מכרים וקרובים- החודש נפתח כשהדגש הוא על היחסים איתם. ונוס שליטת המזל שלכם שוהה כעת במזל אריה, ומדגישה את הקשר עם אלה שמקבלים אתכם כפי שאתם, ונהנים מהחיוך המיוחד שלכם. גם מרקורי נמצא כאן, ומשפר תקשורת עם אנשים קרובים. מיקומו של כוכב מרס מול המזל שלכם, במזל טלה, עלול להביא איתו דיאלוג לא קל עם הפרטנרים שלכם. מה 23 לחודש מתחיל מרקורי לנוע בהילוך אחורי, ולהביא איתו חילוקי דעות, חוסר הבנה ומאבקי כוח בתחום החברתי, ולגרום לכם להתבונן מחדש במי שקרוב אליכם, כדי להחליט מי באמת חבר קרוב ותמיד יהיה עבורכם, וממי כדאי אולי לשמור מרחק באופן זמני.

אוגוסט: הרבה דברים קורים מתחת לפני השטח בתחילת החודש הזה. ונוס שליטת המזל שלכם שוהה כעת במזל בתולה, ואתם מרגישים שיש עליכם לא מעט משימות, מטלות טכניות שצריך לעשות, בעיות בריאות ובעיות רגשיות של אחרים, וכל מה שלקחתם על עצמכם בחודש האחרון, שדורש עשייה ופתרון. התמקדו במה שצריך לעשות ולא במה שאפשר, היצמדו לעובדות ולא לרגשות, ועשו מה שאתם עושים בשלמות. מעברה של ונוס למזל שלכם ב 17 לחודש, מחזיר גם את האופטימיות, וגם את היכולת שלכם סוף סוף לקבל אהבה, ולא רק לתת אותה. הקרבה שבין ונוס ליופיטר לקראת סופו של החודש הזה, תחזיר בעדינות את האהבה לאחרים ולעצמכם, ובגדול.

ספטמבר: למרות שעל פניו אתם בתקופה טובה יחסית, גם בגלל מיקומו של יופיטר במזל שלכם, כדאי לחכות עם פעולות ואתגרים גדולים במיוחד. נכון שבתחילת החודש הזה נמצאת לה ונוס שליטת המזל שלכם במזל מאזניים, מה שאומר שאתם יכולים ליהנות לכם מקצת יותר חיזור, סיוע ופרגון, ולתת לאהבה ולרגשות בכלל מקום גדול יותר בחייכם. זה בדיוק הזמן לקנות לכם ביגוד חדש, לעשות תספורת מעניינת, ולהעניק לעצמכם לוק מהסוג האוהב, מול העולם המחזר בעדינות... מעברה של ונוס למזל עקרב ב 12 לחודש, מעביר את הדגש לתחום הכספי, ולתחום החומר. זה הזמן לשפר עמדות, לסגור אוברדראפט, ולמצוא מקור הכנסה חדש. מעבר השמש למזל שלכם ב 23 לחודש, רק מוסיף ומשפר את המצב הפיזי והחומרי.

אוקטובר: זהו חודש מעניין, שנפתח בעצם ביום ההולדת שלכם, או בקרבתו. יש האומרים כי יותר מכולם, דווקא המאזניים מתקשים לשמוח ביום הולדתם: יתכן שזה בגלל שמאזניים הוא לפני מזל עקרב, והדרך ביניהם מסמלת את השביל שבין המודעות והאור, לבין הפנים והדברים שמתחת לפני השטח, מקום שהוא לא קל כשלעצמו. ואכן, מאזניים רבים קצת מתקשים ליהנות ביום ההולדת שלהם. מעבר לכך, כוכב מרקורי שנמצא עכשיו במזל שלכם מאפשר לכם לתקשר טוב יותר עם העולם והסביבה, ולדבר על מה שעובר וקורה לכם אישית. רמת התקשורת שלכם עם העולם גבוהה מתמיד, וגבוהה גם היכולת שלכם להצביע על קשר בין זוגיות, מודעות, והיכולת שלכם לפתור בעיות הקשורות לקשרים הקרובים שלכם.

נובמבר: החודש הזה עשוי להיפתח בצורה חמה ואוהבת. ונוס שליטת המזל שלכם שוהה עכשיו במזל קשת, ומביאה איתה צורך חזק יותר להיפתח לאנשים אחרים, ולדבר ולתקשר בצורות שונות, ברמה גבוהה מהרגיל. ואכן, תקשורת היא מלת המפתח כעת, וכדאי באמת לתת לעצמכם ביטוי אמיתי, ובכל הצורות. ב 5 לחודש עוברת ונוס למזל גדי, והאנרגיה שלכם משתנה. ממקום תקשורתי ופתוח, אתם הופכים ביתיים ומופנמים יותר. כן, הבית הופך להיות עכשיו נמל הבית שלכם, המקום בו אתם חווים רגשות חזקים יותר, ואולי גם הזירה לדיאלוג הרגשי שלכם עם העולם בכלל. זה הזמן לקחת את החיים ברצינות רבה יותר, להשקיע קצת יותר בחיי הרגש שלכם, ולתת לקצת יותר אהבה להיכנס ולחלחל ליחסים עם שאר בני המשפחה.


דצמבר: החודש נפתח בתחושה ביתית למדי, אם כי כבדת ראש משהו. ונוס שליטת המזל שלכם שוהה עכשיו במזל גדי, ומאפשרת לכם להתמודד בצורה ישירה יותר עם מטלות ביתיות כאלה ואחרות, עם עבודה מהבית, שיפוץ קטן, סידור וארגון הבית מחדש לצורך שנוי אוירה, ואולי גם מחשבות על מעבר לדירה טובה או נוחה יותר. הרומנטיקה חוזרת אליכם ב 16 לחודש: ונוס עוברת למזל דלי, מחזירה קצת את השמחה לאזור, ומחברת אתכם מחדש לרומנטיקה שאתם אוהבים כל כך. אולם מה 24 לחודש עוברת ונוס להילוך אחורי: זהו זמן לבדק בית מסוים בתחום הרומנטי, לגישה קצת שונה, ואולי גם להגדרה מחודשת של הצרכים הרגשיים שלכם. חשוב להישאר עכשיו נאמנים לעצמכם, ולא לפעול בצורה קיצונית או שונה מדי.

עקרב

ינואר: החודש הזה אפשר לעשות עבודה אמיתית על כל נושא החומר בכלל, והכספים בפרט. שלושה כוכבים נמצאים עכשיו במזל קשת: מרס, שגורם להוצאת כספים בזבזנית ובלתי מבוקרת, ונוס שמביאה איתה חיבוק אחרי שהתברר שבזבזתם יותר מדי ואולי גם אפשרות לקחת הלוואה קטנה, ומרקורי שמאפשר לכם לבכות על חלב שנשפך בקול רם, ולהבטיח לעצמכם שבפעם הבאה זה לא יקרה... חשוב עכשיו לנסות לשים את היד על הדופק ואולי גם לסגור את הארנק. מרקורי וונוס ממשיכים ועוברים הלאה למזל גדי ב 10 לחודש, מה שאומר שכעת גם הבונוסים הקטנים לא יגיעו והכסף לא יחזור... אין ברירה: צריך להדק את החגורה, ולאבד במכוון את כרטיס האשראי.

פברואר: הבית והמשפחה מודגשים במיוחד החודש הזה. השמש וכוכב מרקורי נמצאים עכשיו במזל דלי, ומדגישים את הצורך שלכם לשפר יחסים עם בני הבית, לנהל דיאלוג בוגר יותר עם בני המשפחה, ואולי גם לנקות משקעים שליליים ולפתוח דף חדש עם אלה שקרובים אליכם. גם ונוס עוברת למזל דלי ב 3 לחודש, והדיאלוג הרגשי בכל מה שקשור לבית ולבני הבית רק הולך ומשתפר. זה בדיוק הזמן להתחיל להשקיע מחדש בתשתית הרגשית המחברת את כולכם, לארגן מחדש את הבית וסביבתו, ולצאת למסע של שיפוצים, ניקיון או קניות לבית. מרקורי עובר למזל דגים ב 17 לחודש, והתקשורת שלכם הופכת רומנטית, ומגיעה ישר מהלב.. צאו לחזר, לשכנע, ולהכיר!

מרץ: הרגשות חזקים מאוד בתחילת החודש הזה ובעצם בכולו, והרומנטיקה חוזרת. גם השמש וגם ונוס נמצאות עכשיו במזל דגים, ומדגישות את כל מה שקשור לרגשות בכלל, ולרומנטיקה בפרט. אלה ימים אינטנסיביים, שבהם הביטוי האישי והרגשי שלכם מודגשים למדי, ואיתם גם הצורך לחזר בעדינות אך בתקיפות, לצאת להיכרויות חדשות, או להעמיק קשר קיים, ולהעניק לו קצת יותר משקל ומשמעות. מעברה של השמש למזל טלה ב 21 לחודש ושל ונוס ב 23 לחודש, מחזיר אתכם קצת לפרופורציות. זהו זמן לחזור לקרקע, ולהשקיע קצת יותר בתחום המקצועי, בעבודה, ובמטלות היומיום. זהו זמן לעזוב קצת את הרגש, לפעול בצורה מעשית יותר, ולקבוע עובדות בשטח.

אפריל: זה עשוי להיות אחד החדשים היותר אקטיביים של השנה מבחינה מקצועית. שלושת הכוכבים שנמצאים עכשיו במזל טלה, שמש מרקורי וונוס, מאתגרים אתכם בעבודה, ועשויים לגרום לכם לקחת יזמה חדשה, או לסגור-בעזרתו של כוכב מרקורי שבהילוך אחורי-מעגל ישן, ולהמשיך הלאה באופן אופטימי יותר.
התחום הכספי והגישה לכסף עוברים שנוי כעת, ומומלץ לקחת את הכל בפרופורציות, ולא לפעול ללא שיקול דעת אמיתי. שנוי מסתמן עם מעברו של מרקורי להילוך רגיל ב 12 לחודש: אם רבתם עם בוס או הורה, ורציתם לשבור את הכלים-זה הזמן להתפייס. ונוס עוברת למזל שור ב 20 לחודש, ומסמנת השקעה גדולה יותר בתחום הזוגי, ובקשרים הקרובים. תנו יותר מעצמכם!

מאי: דגש עדין על מערכות היחסים שלכם, עשוי לפתוח דלת חדשה להבנה וקרבה. ונוס פותחת את החודש כשהיא שוהה במזל שלכם, ומאפשרת לכם בגדול לגעת בבעיות האמיתיות שלכם בקשרים קרובים, ולקבל קצת יותר חום, אהבה והבנה. מרס במזל דגים שם את הדגש לעומת זאת על הרומנטיקה בכלל, כך שאם אתם עדיין פנויים, זה בדיוק הזמן לחפש לכם קשר חדש ולהשקיע בו. כאמור,מיקומה של ונוס תומך במגמה לפחות עד ה 10 לחודש. ב 11 למאי עוברת ונוס למזל תאומים, וכעת כדאי להיזהר מדרמות מיותרות ביחסים, ומהחלטות פזיזות. חשוב לא להיכנס לעימותים בקשר, ולפעול בצורה בוגרת. אל תכנסו עכשיו לקשרים שמראש לא מתאימים לכם.


יוני: התחום הרומנטי עדיין מודגש בחייכם בתחילת החודש הזה, וביחד איתו גם הצורך שלכם בביטוי אישי, ובעמידה על עקרונות שחשובים לכם. כוכב מרס ששוהה כעת במזל דגים, מאפשר לכם להשקיע קצת יותר בכל מה שקשור ליצירתיות, לבלויים, למשחקי חברה, כדור ומחשב, ולתחושה שאתם עושים את מה שבאמת מתחשק לכם, עמוק בפנים. הנושא הרומנטי הופך משמעותי, וכדאי להשקיע בו תשומת לב אבל גם לצאת קצת מעצמכם, ולהשקיע בפרטנרים שלכם. כוכב מרס עובר למזל טלה ב 13 לחודש, וסדר העדיפויות שלכם משתנה. זהו זמן להיות רציניים יותר, להשקיע בעבודה ובתחום המקצועי בכלל, ועם כל האנרגיה שלכם לא להתמקד רק בכוונות, אלא לקבוע עובדות בשטח.

יולי: אמביציה הוא שם המשחק, אבל אתם עלולים להגזים קצת, ולפגוע באינטרסים שלכם. כוכב מרס במזל טלה מביא איתו דגש על התחום המקצועי, אבל עם הדגש הזה אתם עלולים להגזים קצת, לפגוע ולהיפגע בבוס שלא מבין, בהורה שמרגיז, או מורה שמתסכל. חשוב לא לעבוד שעות נוספות, ובמקביל לא להגזים עם האגו, והצורך במחיאות כפיים. ונוס ומרקורי במזל אריה, קשורים גם הם בצורך לבנות תדמית מסוימת, וללכת איתה עד הסוף. זהו אכן זמן לשפר תקשורת עם העולם, ליהנות מחיזוקים ושתופי פעולה עם אחרים, אבל לא דרך שליטה בכל מחיר, אלא שתוף פעולה עדין, מתחשב, שרואה גם את הזולת וצרכיו, ולכן נהנה משני העולמות.

אוגוסט: התחום הזוגי והקשרים הקרובים שלכם, מודגשים במיוחד בתחילת החודש הזה. כוכב מרס נמצא במזל שור מול המזל שלכם, ומאפשר לכם לפגוש את המקום הזוגי שבתוככם באופן פעיל יותר, אולם לא בהכרח הרמוני. מרס מביא איתו מאבקי שליטה מסוגים שונים, צורך חזק לקבוע גבולות בקשר, להגדיר טריטוריות, לנסות ולהכתיב את המהלכים, ולהתמקד קצת יותר במגע, וקצת פחות ברגש ההרמוני של הביחד. חשוב להגדיר אכן את הרצונות שלכם עכשיו בדיאלוג שבקשרים שלכם, אולם חשוב לעשות זאת בשיתוף, בהבנה, ובדיאלוג, ולא ממקום יודע כל, שחושב רק על עצמו. כדאי לדבר עכשיו על מתחים ותסכולים, לשתף בקשיים אישיים, ולפתור בעיות שהתעוררו בקשרים בעבר.

ספטמבר: התקשורת שלכם מאוד אסרטיבית בתחילתו של החודש הזה, בעיקר בגלל מיקומו של כוכב מרקורי במזל אריה, למרות שאתם עצמכם קצת מאחורי הקלעים, אם אפשר לומר. פה גדול, אפשר לקרוא לזה, אבל חשוב לא ללכת שולל אחרי ההבטחות שלכם עכשיו, כי עמוק בפנים כל מה שקשור לרגשות ולנוכחות, לא נמצא בחוץ, אלא בפנים, בעיקר כי ונוס נמצאת עכשיו במזל מאזניים, ומאפשרת לכם לאהוב אבל בשקט, מאחורי הקלעים, ולהטמין באופן זמני את כל מה שקשור עכשיו לרגשות. השמש במזל בתולה מדגישה עכשיו את כל מה שקשור לתחום החברתי ולחברים בכלל: מומלץ עכשיו לצאת לאירועים חברתיים כאלה ואחרים, להכיר חברים וידידים חדשים, ולתת להם להיכנס לחייכם בעדינות ובחיבה.

אוקטובר: על פניו, אתם פותחים את החודש הזה ברגל ימין. מיקומה של ונוס במזל עקרב, מסמל יותר מכל את היכולת שלכם ללמוד עכשיו לקבל אהבה על כל סוגיה, וליהנות לא רק ממנה ומהיבטיה אלא גם מסיוע, מפרגון, מאמפטיה, ולעיתים אפילו סתם ממלה טובה. העקרב החשדן עשוי למצוא את עצמו בתחילת החודש הזה נהנה מדברים שמזמן לא נהנה, רק בגלל הפתיחות הגדולה יותר. ונוס עוברת ב 8 לחודש למזל קשת, והאנרגיה שלכם משתנה. כעת עובר הכדור למגרש החומרי, וכל מה שקשור לעסוק בכספים. זהו מיקום לא רע, שעשוי לסייע לכם לשפר את המצב הכספי שלכם, לשלם חובות, לסגור אוברדראפט, ולפתוח תקופה חדשה ודף חדש בתחום החומר בכלל. נסו לבזבז עכשיו קצת פחות, ולחסוך קצת יותר...

נובמבר: רגשית, זו עדיין תקופה לא קלה מבחינתכם. גם החודש הזה שוהה לו כוכב מרס במזל שור בהילוך אחורי מול המזל שלכם, וגם החודש הוא מכריח חלק מכם להגדיר מחדש את מערכות היחסים שלכם, בעיקר כאלה שיש בהן דיאלוג זוגי, שותפויות,וקשרים עם בוסים או סמכויות. האם אתם אלה שמורדים עכשיו, או שמישהו אחר מורד בכם? זהו זמן לעשות עבודה קטנה על נושאים כמו ביטוי כעסים, עויינות, מאבקי כוח, ועוד מלים מסוג זה. לעומת זאת בתחום הכספי והחומרי, אתם יכולים להצליח יותר: מיקומם של הכוכבים ונוס ומרקורי בתחילת החודש במזל קשת, בהחלט יכול להביא איתה קצת יותר מזל והצלחה. אולם מעברו של מרקורי למזל קשת ב 14 לחודש, עלול להביא איתו צורך בחשבון נפש זמני גם כאן...


דצמבר: הקונפליקט והאקשן במערכות היחסים שלכם, בתחום הזוגי או הרגשי, מתחיל להיפתר בהדרגה. אמנם החודש עלול להיפתח קצת ברגל שמאל, עם לא מעט עימותים או מאבקי כוח הקשורים לתקשורת שלכם עם אנשים שנמצאים ממול, אבל החל מה 10 לחודש מתחיל כוכב מרס שנמצא מול המזל שלכם, במזל שור, מתחיל לנוע בהילוך רגיל, ודברים מתחילים אט אט לחזור לקדמותם. זה הזמן להוריד את מפלס הכעס והאדרנלין, להיפרד מהדרמות, להפסיק להלחם-בעיקר עם עצמכם-ולהתחיל לחזור לרוח הטובה. חשוב עכשיו להתפייס עם מי שאיתו רבתם בתקופה האחרונה, לחדש קשרים, ו..לחזור לעצמכם. הילוכה האחורי של ונוס במזל דלי החל מה 24 לחודש, עלול להביא דיאלוג מסוג אחר בתחום הבית והמשפחה.

קשת

ינואר: נראה שאתם טובלים בים של אנרגיה, בתחילת החודש הזה. מקבץ הכוכבים שנמצא במזל שלכם, שכולל את הכוכבים מרס ונוס ומרקורי, מדגיש את היכולת שלכם להשקיע קצת יותר בכל מה שקשור לתכניות חדשות, מערכות יחסים מעניינות, ויוזמות בתחום האישי והחברתי. מצבי הרוח שלכם משתנים במהירות, אבל בגדול התחושה היא אופטימית. חשוב להיזהר מעשיית יתר או דאגת יתר בכלל חוסר עשייה, ולא להגזים בפעילות פיזית. מה 10 לחודש הדברים משתנים, ונוס ומרקורי עוברים למזל גדי, ומאפשרים לכם להשקיע קצת יותר מחשבה בתחום הכספי, אלמנט שכל קשת ממוצא זקוק לו באופן קבוע,... אבל כוכב מרס ממשיך לשהות אצלכם: נסו לא לריב על שטויות, ולהרוס קשרים.

פברואר: גם החודש הזה נפתח בתחושה אסרטיבית למדי, וזה עדיין זמן ליזמות חדשות, ובגדול. זו עשויה ללא ספק להיות אחת השנים הטובות שלכם, אבל בגלל מיקומו של כוכב יופיטר שליט המזל שלכם שנמצא במזל קשת, חשוב להשקיע עכשיו לא רק במטרות מעשיות ובפעילות פיזית, אלא גם בתחום האנושי, ובאנשים שמלווים את המטרות האלה. כן, זהו זמן להתמקד בעצמכם אבל... לא רק, אלא גם באנשים שנמצאים בסביבה, ויכולים לעזור ולסייע בדרכים שונות. מעברו של כוכב מרס למזל גדי ב 7 לחודש, מדגיש את הצורך שלכם לשמור על הכסף שלכם, ויותר מתמיד. ההוצאות עלולות להיות יותר גדולות ממה שחשבתם: נסו להוציא ביעילות, ולא לבזבז.

מרץ: החודש הזה מתחיל בצורה ביתית למדי. הצירוף של השמש ושל כוכב מרקורי וונוס במזל דגים, מביא איתו צורך לשפר יחסים עם בני הבית והמשפחה. הקשת בעיקרון הוא מזל הזקוק למרחבים, אבל גם קשת צריך לפעמים בית חם, שניצל ביתי, ומלה טובה. אפשר להוריד פרופיל עכשיו, ולהתארגן בבית ובסביבתו. מעברו של כוכב מרקורי למזל טלה ב- 5 לחודש, קצת מסבך את העניינים. מצד אחד הבית הוא עדיין מקום חשוב מאוד החודש, אבל גישה אגוצנטרית וחיזור מסיבי מדי, עלולים לסבך אתכם בצרות. הימנעו מפעילות פיזית מוגזמת, ומאגו טריפ שלא מקדם אתכם. הצורך ברומנטיקה מתערבב בצורך בביטחון מה- 23 לחודש, עת עוברת ונוס למזל טלה.

אפריל: הרגשות חזקים מאוד בתחילת החודש הזה, והם אלה שמכתיבים את ההתנהלות שלכם כעת. מקבץ הכוכבים במזל טלה שכולל את השמש, ונוס ומרקורי בהילוך אחורי, מביאים איתם צורך חזק בביטוי אישי, ביצירתיות מודגשת, עם דגש חזק במיוחד על התחום הרומנטי. חשוב עכשיו להשקיע בקשר רגשי שכבר קיים, ובעזרת הילוכו האחורי של מרקורי-לפתור בעיות, לנקות משקעים שהצטברו, ולדבר על הכל. לפנויים שביניכם, זהו גם זמן לצאת למסע של היכרויות חדשות, אבל רק עם חזרת מרקורי להילוך רגיל ב- 12 לחודש, תוכלו לדעת בעצם מי נגד מי..מעברה של ונוס ב 16 למזל שור ושל השמש ב- 20 , מחזיר את הדגש לתחום המקצועי.


מאי: חלק לא קטן מהאנרגיה שלכם, עשוי להיות מופנה בתחילת החודש לבית ולמשפחה. מיקומו של כוכב מרס במזל דגים, מדגיש את הצורך לעשות שנויים מסוימים בבית, בעצוב או בתחושה, לפתוח דברים לעומק עם בני המשפחה, וגם אם המשקעים אינם קלים, להתמודד עם הצרכים שלכם. כעת אפשר להשקיע קצת יותר מחשבה בהחלטה היכן – ובעיקר איך – אתם רוצים לגור. ונוס במזל שור מאפשרת לכם להשקיע קצת יותר בתחום המקצועי,ולקבל הרבה יותר יחס, פרגון ואפשרויות. מעברה של ונוס למזל תאומים ב- 11 לחודש, מאפשר לכם לפתוח דף חדש ביחסים קרובים, לחזר ולשכנע עם לא מעט קסם אישי אם אתם עדיין פנויים, ולתת ללב עדיפות ראשונה..

יוני: התחום הזוגי והקשרים הקרובים, מודגשים במיוחד בתחילת החודש הזה. שלושה כוכבים נמצאים עכשיו במזל תאומים מול המזל שלכם: השמש, מרקורי וונוס, והם גורמים לכם להרגיש לעיתים שהמשמעות האמיתית נמצאת עכשיו בלב לבו של קשר קרוב, ולא במקום אחר. זהו גם זמן להשקיע קצת יותר בבן או בת הזוג אם יש לכם כאלה, להעניק להם קצת יותר תשומת לב, ולנסות ולבנות משהו נחמד. לשם כך אין לכם ממש הרבה זמן, כי ונוס עוברת כבר ב 4 לחודש למזל סרטן, והאנרגיה שלכם משתנה. מרקורי עובר ב- 11 לחודש למזל סרטן, וזה בדיוק הזמן להעמיק את הקשרים שבניתם, להעניק להם משמעות, ולפתוח דף חדש.

יולי: הצורך שלכם בביטוי אישי מצד אחד וברומנטיקה מצד שני, חזק במיוחד בתחילת החודש. כוכב מרס נמצא עכשיו במזל טלה, ומביא איתו את הצורך הקשתי המוכר לסחוף ולהיסחף,לבטא ולהרשים, לפלרטט ולשלוט במערכת היחסים הקרובה, לקיצוניות מסוימת. הצורך שלכם לבטא ולהתבטא חזק במיוחד, ובמקום הזה אין שתוף אמיתי, אלא רק הצרכים והדרישות שלכם, מה שעלול להביא לאגוצנטריות מסוימת. מרקורי וונוס במזל אריה מביאים רצון להתפתח, לנסוע ולחוות, אבל בדרך שלכם, שלא תמיד מתאימה לאחרים, וזה באמת הזמן ליזום נסיעה, קצרה או ארוכה, ולתת לעצמכם לזרום. מעבר מרקורי להילוך אחורי ב 23 לחודש, מביא לעצירת תכניות, לפסק זמן, ולסגירת קצוות זמנית, לפני שממשיכים הלאה.


אוגוסט: התחום המקצועי מודגש במיוחד החודש הזה. כוכב מרס שנמצא במזל שור מאפשר לכם לקחת לעצמכם את היזמה בתחום הזה, לקבל החלטות אמיצות לגבי מה שמתאים לכם ומה שאתם מוכנים כבר להשאיר מאחור, ולפעול בהתאם. רעיונות חדשים, קידום ויזמה יהיו מילות המפתח כעת בתחום הזה. מיקומו של כוכב מרקורי בהילוך אחורי במזל אריה, עשוי להביא איתו ספקות ומחשבות לגבי קשרים קיימים בתחום הרומנטי. אתם זקוקים לכמה תובנות נוספות לפני שתמשיכו הלאה. אנשים חדשים שתכירו עכשיו, עשויים ליצור אתכם עכשיו קשרים מסוג אחר, שאולי מסמלים את מה שאתם צריכים להתמודד איתו עכשיו. אל תצפו ליותר מדי, כיון שהדברים ישתנו אחרי ה 16 לחודש.

ספטמבר: התקשורת שלכם עכשיו עם הבית והמשפחה, חשובה במיוחד. שהותו של כוכב מרס במזל שור כוכב מרקורי במזל אריה עלול להביא איתו ויכוחים, עימותים, ומאבקי כוח, ונראה שלא מעט אנשים מתקשחים כשאתם בסביבה – סיבה מצויינת להראות לעולם דווקא את החלק הרך שלכם ולחפש את המכנה המשותף, שכן כל גישה אחרת עלולה להביא איתה לא מעט כעסים ותסכולים. גם המישור הזוגי לא קל בחודש הזה: שהותו של כוכב מרס במזל שור שממול, עלולה להביא איתה גם דיאלוג לא קל על עקרונות, ולמרות שאתם רוצים עכשיו זוגיות טובה יותר, איכשהו יוצא שאתם קצת יותר כועסים על העולם, מאשר חיים איתו בשלום. יש תקופות כאלה: חשוב לגלות איפוק וסבלנות, ובעיקר-רוח טובה ומבינה...

אוקטובר: זה עשוי להיות חודש אופטימי למדי, למרות שבגדול הוא מתחיל קצת קצת ברגל שמאל. ונוס שוהה בתחילת החודש הזה במזל עקרב, אלמנט שמדגיש עכשיו במיוחד את כל מה שקשור לפעילות שמתחת לפני השטח, בעיקר בתחומים הרגשיים למיניהם. כן, כל מה שקשור עכשיו ליחסים קרובים עשוי לעבור שנוי או מהפך מסוים, אבל זה עדיין אינו הזמן לפעול, אלא להישאר מאחורי הקלעים. ונוס עוברת ב 8 לחודש למזל קשת, והכל משתנה: כעת אפשר להוציא דברים החוצה לאור העולם, לחשוף את מה שחשוב לחשוף, וליהנות מיחסים פתוחים וחמים יותר. במקביל, עובר עכשיו בפעם הראשונה כוכב יופיטר שליט המזל שלכם למזל עקרב, והחיים הופכים רגשיים ומרגשים, סוערים ודרמטיים, וכך גם יהיו לאורך השנה.

נובמבר: אתם נהנים מפתיחה לא רעה של החודש הזה. ונוס נמצאת בתחילת החודש הזה במזל שלכם, ומביאה איתה תחושות נעימות, פרגון וסיוע מצד הסביבה, ויכולת לשדרג יחסים, ולעשות אותם קלים יותר וטובים יותר. אולם ונוס עוברת למזל גדי ב 5 לחודש, והילוכו האחורי של כוכב מרקורי במזל שלכם מה ה 14 לחודש ואילך, מראה גם אצלכם צורך מסוים בשנוי, ואפילו בחשבון נפש זעיר בכל מה שקשור להופעה חיצונית, לנוכחות שלכם, ולמטרות בזמן הקרוב. זהו זמן להתאפס מחדש, ולהחליט על סדר עדיפויות מסוג אחר, שמתאים לשנוי שאתם זקוקים לו. במקביל, זהו זמן לסגור מעגלים ויחסים ולאו דווקא לפתוח חדשים, עד שבאמת תחליטו לאן הולכים. בכל מקרה, זה לא יקרה בחודש הקרוב.

דצמבר: אתם נכנסים אט אט לתהליך השנוי, שהחל בעצם בתחילת החודש הקודם. כוכב יופיטר נע קדימה במזל עקרב, מדגיש את כל מה שקשור לרגשות עמוקים, מיסוד קשרים, ודברים שקורים מתחת לפני השטח,ולא מעליו. אתם נכנסים עכשיו לשנה שבה הדברים ישתנו לעומק, והשנוי הזה עשוי להיות לא קל עבורכם: כעת תוכלו סוף סוף להיפרד מהרבה דברים שרבצו על תת המודע שלכם, אם כפחדים ואם כתלות באחרים, ולחזור ולהיות עצמאיים וגאים כמו שקשתים יודעים. הילוכו הרגיל של כוכב מרקורי במזל שלכם החל מה 13 לחודש, מאפשר לכם סוף סוף להתחיל לדבר על הדברים שעוברים עליכם עכשיו, ולתת להם ביטוי מילולי ואפילו מעשי. ונוס במזל דלי מאפשר לכם לחזר בעדינות, אך בתקיפות..

גדי

ינואר: למרות שבגדול אתם ממוקדים למדי, הרי שישנה תחושה שהדברים האמיתיים, הקשורים לתקשורת או לרגשות, מתרחשים מתחת לפני השטח, ולא מעליו. השמש נמצאת עכשיו אמנם במזל גדי, ואחד אחד אתם חוגגים יום הולדת ברוב ששון ושמחה – אם כי הגדי בדרך כלל קצת מופנם... – אבל מרגישים לא במיטבכם כעת, בעיקר אלה מכם שנולדו בשבועיים הראשונים של המזל הזה. אבל שיפור חל החל מה 10 לחודש, עת ונוס ומרקורי עוברים למזל גדי: משהו טוב קורה לכם כעת. התקשורת משתפרת, הרגשות מתחזקים, והעולם אפילו מחייך, אפשר לומר. אבל מרס עדיין במזל קשת: היזהרו מפעילות שמתרחשת מאחורי הקלעים. זה עדיין אינו זמן לעשייה מואצת, אלא רק לתכנון בלבד.

פברואר: הדגש החודש יהיה ללא ספק בתחום החומרי, ובעיקר בנושא הכספים. גם השמש וגם כוכב מרקורי נמצאים כעת במזל דלי, ומדגישים את הצורך שלכם להגדיר מחדש את הצרכים שלכם מבחינה כספית, כמו גם את הדרך והגישה לפיה אתם מוציאים כספים, ולעשות צעדים נדרשים בהתאם. ונוס אמנם פותחת את החודש במזל שלכם, ומביאה איתה בפתיחת החודש יכולת להשקיע קצת יותר בעצמכם, בהופעה חיצונית ובקניות אישיות, אבל ב 3 לחודש עוברת גם היא למזל דלי, ומשפרת את כל העשייה בנושא הכספי. זה הזמן לסגור אובדראפט, לשפר דיאלוג עם מנהל סניף הבנק, ולשים את הדגש על היערכות מחודשת. אין עדיין צידוק לגישה אופטימית מדי.

מרץ: יש לכם עדיין הרבה מרץ ואנרגיה בתחילתו של החודש. כוכב מרס נמצא עדיין במזל שלכם, ומביא הרבה אנרגיה של עשייה, מרץ ודרייב אישי. זהו זמן מצוין לפעילות פיזית וספורטיבית, ולכל מה שמפעיל גם את הגוף, ולא רק את הרוח. אולם חשוב עכשיו שלא להתבצר בעקרונות, לוותר על מאבקי כוח, ולא לריב עם הסביבה, ועם אנשים שאוהבים אתכם. מעברו של כוכב מרס למזל דלי ב 22 לחודש, מעביר את הלחצים לתחום החומרי והכספי. היזהרו בקניות גדולות, ומבזבוזים מיותרים. מיקומו של כוכב מרקורי במזל טלה ומעברה של ונוס לשם ב 23 לחודש, יוצר צורך בתקשורת טובה עם בני הבית והמשפחה. דברו על זה.

אפריל: בית ומשפחה מצד אחד – קריירה ותדמית מצד שני: אלה הנושאים שמודגשים בתחילת החודש. מקבץ הכוכבים במזל טלה מצד אחד, ושהותו של יופיטר במזל מאזניים מצד שני, מדגישים כעת שני אזורי התפתחות שונים מבחינתכם, ואולי גם מכריחים אתכם לבחור ביניהם. הילוכו האחורי של מרקורי במזל טלה, עשוי להביא דיאלוג מחודש עם בני המשפחה, פתרון בעיות שהתעוררו לאחרונה, וצורך לסגור קצוות ולדבר על מה שמציק לכם באמת, לפני שממשיכים קדימה. ככל שהשיחה תהיה כנה ואמיצה יותר, כך תדעו היכן אתם עומדים, ותרוויחו בגדול. התחום הרומנטי מתחזק כשונוס עוברת למזל שור ב 16 לחודש: זה הזמן להעמיק קשרים, או לחזר בעדינות, אך בתקיפות...

מאי: הרומנטיקה מודגשת מאוד בתחילת החודש הזה, וזה אולי הזמן להשקיע בה קצת יותר. ונוס שוהה במזל שור, ומאפשרת לכם לפתוח קצת את החומות הקשוחות, ולתת ללב לבטא את עצמו.. כוכב מרס במזל דגים ומיקומו של מרקורי במזל טלה עלולים להביא איתם אמנם תקשורת עוקצנית במקצת, ואולי גם עימות זעיר פה ושם, אבל כללית אתם רכים יותר ופתוחים יותר לתקשורת זוגיות ואוהבת. מעברה של ונוס למזל תאומים ב 11 לחודש, מעביר את הדגש והפעילות לתחום המקצועי. זה הזמן להשתמש בונוס ובכישוריה כדי לקדם עניינים, לשפר יחסים עם הבוס ושאר העובדים, ולהגיע בחיוך לפגישות חשובות – ולהישאר עם אותו חיוך גם בסופן...

יוני: התחום המקצועי הוא זה שמודגש בפתיחת החודש הזה. אתם זקוקים עכשיו לעוגן מקצועי חזק יותר, לאחריות ומחויבות גדולות יותר, ולהשקעה מרובה יותר הן בעבודה, והן במטלות היומיום. יתכן וחלק מכם ימצא את עצמו כעת עוסק בסידורים שונים ובמטלות טכניות הרבה יותר ממה שחשב, אולי כי דברים הצטברו להם במשך זמן רב, וזה בדיוק הזמן לעשותם סוף סוף. מעברה של ונוס ב 4 לחודש למזל סרטן ומרקורי ב 11 לחודש לאותו מזל, מעבירים את הדגש ליחסים הקרובים שלכם. ישנם דברים שצריך לפתוח, ובעיות שצריך לפתור. אולם בעיקרון, זהו זמן מצוין להיכרויות חדשות, ודיאלוג רגשי מסוג אחר, אותו עוד לא הכרתם עד כה.


יולי: משהו משתנה החודש בחייכם. כוכב שבתאי שליט המזל שלכם עובר למזל אריה, ומסיים שנתיים וחצי לא קלות שבהן שהה במזל סרטן, ומיקד את ההתעניינות בתחום הזוגי ובמערכות היחסים הקרובות שלכם. לא מעט מכם סבלו מקושי ומבדידות, מה שהכריח חלק מכם להיכנס למחויבות רגשית עמוקה יותר, וחלק אחר-לצאת מתוך קשרים שעד עכשיו היו קשים לכם. מעברו של כוכב שבתאי למזל אריה מסמל יותר מכל כניסה של רוח חדשה למערכת: אתם נכנסים עכשיו לשנתיים וחצי של תהליך עמוק שסופו התחדשות, הן ברגש והן בחומר. זהו זמן של בדיקת ערכים, והרבה התחלות חדשות ומעניינות בתחום כמו אינטימיות, בינו לבינה, כספים, וכל מה שמחבר ביחד חומר-ורוח. סבלנות תהיה מלת המפתח עכשיו.


אוגוסט: הצורך בביטוי אישי חזק מאוד החודש, כשהדגש הוא על אזור הלב, ועל התחום הרומנטי. כוכב מרס נמצא עכשיו במזל שור, ומדגיש את הצורך שלכם בביטוי פיזי אמיתי מצד אחד, ובטאץ' רומנטי אמיתי מצד שני. זהו זמן למינון גבוה יותר של פעילות פיזית, ובמקביל גם להעמקת קשר רגשי קיים, עם יותר עומק ומשמעות. נסו להתקרב בעדינות, צעד צעד, ולתת לדברים את הזמן לפני שקובעים עובדות בשטח. מרקורי בהילוך אחורי במזל אריה, עלול להביא איתו צורך בשנוי מבפנים ורצון להתחדש, ולשנות משהו בסיסי בהתייחסות שלכם לסביבה. חשוב לא לשבור עכשיו את הכלים בדיאלוג הזה עם העולם, אלא לתת לתובנות להגיע בעדינות, ובלי כעסים מיותרים.


ספטמבר: על פניו, החודש הזה עשוי להיות מוצלח למדי מבחינתכם. השמש נמצאת במזל בתולה, ומדגישה כעת את היכולת שלכם ללמוד דברים חדשים, להתפתח, ולהרחיב אופקים. כוכב מרס לעומת זאת נמצא עכשיו במזל שור, ומאפשר לכם לשים את הדגש דווקא על תחום הביטוי האישי שלכם. התחום הזה כולל בתוכו כמה אלמנטים שנראים על פניו שונים מאוד זה מזה: יצירתיות למשל, בלויים והנאות, דיאלוג עם ילדים וצעירים, ו...התחום הרומנטי. כן, הרומנטיקה נמצאת במקום מרכזי כעת, אולם כוכב מרס הוא כוכב אסרטיבי למדי: חשוב חשוב לא לפעול בצורה נוקשה מדי, לא להתבצר בעקרונות מיושנים או לגלות רכושנות גדולה מדי, ולאפשר לבן או בת הזוג שלכם קצת יותר חופש אישי. השקיעו הרבה, ומהלב.

אוקטובר: כל מה שקשור לביטוי אישי, יצירתיות ואפילו רומנטיקה, עשוי לעבור שנוי מסוים בתקופה הקרובה. ואכן, כוכב מרס שוהה עדיין במזל שור, ומדגיש את התחומים האלה, אבל הילוכו האחורי בהם עשוי להביא איתו יותר תחושה של סגירת מעגלים, מאשר הליכה קדימה. יתכן ודווקא עכשיו יסתיימו להם רומנים שאין להם עתיד ברור, אבל במקביל יתפתחו בתקופה הקרובה קשרים קצת שונים מאשר בעבר, אולי עם אנשים מסוג שאיתם לא היה לכם קשר רומנטיקה, או עם אנשים שאיתם הקשר קצת חסר סיכוי, זמני, או טעון במיוחד. התקופה הזו תלמד אתכם משהו על עצמכם ועל יכולת הביטוי האישי שלכם, אם אכן תאפשרו לדברים לקרות בדרך ובצורה ספונטנית, ולא תנסו לעכב אותם, לשפוט או לבקר.

נובמבר: משהו טוב מתחיל לקרות לכם החודש הזה. מעבר לשהותה של השמש במזל שלכם, ויום הולדת שהיה או שיהיה בקרוב. גם ונוס עוברת אל המזל שלכם ב 5 לחודש. ונוס מביאה איתה קצת יותר פרגון וסיוע מצד הסביבה הקרובה, רצון חזק יותר לתת ולהעניק מעצמכם, ויכולת להצליח יותר גם במישורים אישיים יותר, ובתחום הרגשות. כעת הזמן ליזמות חדשות, הן בתחום הרגש והן בתחום העשייה, ולפתיחת דלתות שעד עכשיו היו סגורות בפניכן, או שאתם הם אלה שפחדתם להקיש עליהן. הגיע הזמן לאזור קצת אומץ, ולעשות כמה דברים שעד עכשיו נראו לכם נועזים, או בלתי אפשריים. הילוכו האחורי של כוכב מרקורי מה 14 לחודש ואילך, עלול להראות על תהליכים הקורים מאחורי הקלעים בחייכם. היו ערניים ומודעים.

דצמבר: החודש הזה נפתח, בתחושה נעימה יחסית. ונוס שוהה עכשיו במזל שלכם, ומעניקה לכם יכולת לפתח קשרים חדשים, להעמיק קשרים ישנים, ובעיקר-לקבל: לקבל יותר אהבה, יותר חיבה, יותר חום, ובעיקר לקבל את אותה מילה שאתם כל כך זקוקים לה בדרך כלל: הערכה. כן, הגדי אוהב כשמעריכים אותו גם כי הוא קצת ביישן בבסיסו, ואינו יודע תמיד להסתדר עם מצבים של אהבה. מיקומו של שבתאי שליט המזל שלכם במזל אריה, רק מראה על צורך גדול יותר בפורמליות של יחסים, ובכל מה שקשור למחויבות. מיקומו של כוכב יופיטר במזל עקרב, מדגיש את הצורך שלכם בידידים וחברויות, כמו גם את היכולת שלכם ליצור כעת ידידויות חדשות, שמתאימות לשנויים שעברתם ועוברים עדיין בנושא הרגשי.

דלי

ינואר: מוסדות גדולים, ארגונים וחברות מסוגים שונים – זה הזמן לשפר קשרים, ולקדם עניינים. המגמה הזו פותחת את החודש הזה, בעזרתם של שלושת הכוכבים ששוהים עכשיו במזל קשת, מרס ונוס ומרקורי, ומעבר למגמה של הידוק קשרים עם העולם דרך מוסדותיו, טפול בסידורים שלכם כמו תשלומים בדיקת וחתימה על חוזים. במקביל, זהו זמן של הידוק קשרים עם ידידים וחברים, פיוס עם מכרים שאיתם רבתם לאחרונה, ודגש על התחום החברתי. מעברם של ונוס ומרקורי למזל גדי ב 10 לחודש מדגישה את הצורך לבחון את הקשרים הקרובים שלכם באופן מעמיק יותר, ולהיזהר מתקשורת לא גלויה. במקביל, חשוב שלא לריב עם חברים קרובים, ובמקביל – להכניס אנשים חדשים לחייכם.

פברואר: זה עשוי להיות אחד החדשים היותר אקטיביים מבחינתכם, ואם תשקיעו בו קצת יותר-גם אחד הפוריים שבהם. גם השמש וגם כוכב מרקורי נמצאים בתחילת החודש במזל דלי, ומאפשרים לכם השקעה נמרצת יותר בעצמכם, במטרות שלכם, ובתקשורת שלכם עם הסביבה. ונוס שעוברת גם היא למזל דלי ב 3 לחודש, מאפשרת להעמיק את התהליך, ולעשות אותו עם קצת יותר אהבה... זהו זמן למקצה שיפורים בנושא של הופעה חיצונית ותדמית מול העולם, לחיזור עדין אך גמיש, לשכנוע מחויך של מי שאתם חפצים בשכנועו, ולמלה טובה לאנשים קרובים, ואפילו חיבוק... מעברו של כוכב מרקורי למזל דגים ב 17 לחודש, מביא איתו יכולת להיערך מחדש בתחום הכספי.


מרץ: יש עכשיו פעילות עניפה בכל מה שקשור לרכוש ולכספים, וזה אולי הזמן לקדם עניינים בתחום. גם ונוס וגם השמש נמצאות במזל דגים, ומאפשרות לכם לעשות כמה פעולות שחיכו עד עכשיו בתחום החומר. זהו זמן לקחת הלוואה אם צריך, ולסגור אובדראפט אם אפשר. יציבות הקרקע שמתחת לרגלים הופכת להיות חשובה מתמיד. במקביל, זהו זמן ליזמות חדשות שעשויות להכניס לכם כספים. זהו גם זמן טוב לקניות גדולות. מעברו של כוכב מרס למזל שלכם ב 21 לחודש, מביא איתו הרבה מאוד אנרגיה חיובית של עשייה, ואיתה גם פעילות פיזית וספורטיבית. נדמה כאילו יש לכם הרבה מרץ עכשיו. זה הזמן לדבר על תכניות - ולגשת לביצוען.

אפריל: התקשורת שלכם משמעותית מאוד בתחילת החודש הזה, וכדאי להשקיע בה קצת יותר מחשבה, ושיקול דעת. השמש ונוס וכוכב מרקורי נמצאים כעת במזל טלה, והדגש כעת הוא על תקשורת נלהבת ופעילה יותר עם העולם, על סמול טוק אסרטיבי שפותח לבבות, על שיחות נפש מעמיקות, ועל סגירת מעגלים מהעבר וניקוי משקעים רגשיים, בגלל הילוכו האחורי של מרקורי. החלטות חשובות – קבלו רק מה 12 לחודש והלאה, עם מעבר מרקורי להילוך רגיל. אתם נהנים משפע של מרץ ופעילות פיזית, אבל חשוב להיזהר מתאונות קטנות ומרגיזות. עם מעברה של ונוס למזל שור ב 16 לחודש ושל השמש ב 20, עובר הדגש לפעילות ביתית שקטה, חמה ואוהבת.


מאי: התחום החומרי ונושא הכספים, עלולים להיות לא קלים בתחילת החודש. כוכב מרס שוהה עכשיו במזל דגים, ועלול להביא איתו הוצאות לא מתוכננות, הוצאת כספים ללא שיקול דעת, וקניות פזיזות שמאכזבות בהמשך. חשוב לא לקנות עכשיו דברים שאין לכם בהם צורך ממשי. מיקומה של ונוס במזל שור, מביא איתו תקשורת נעימה בנושאים של בית ומשפחה. משהו רך מגיע עכשיו ליחסים עם אנשים קרובים, ואת הרכות הזו כדי לנצל כדי ליצור קרבה גדולה יותר, וליהנות זמן רב יותר מתחושת הביחד, שחסרה לכם לאחרונה. מעברם של ונוס ב 11 למזל תאומים, ושל השמש ב 21 לחודש למזל הזה, יחזיר את הרומנטיקה למרכז תשומת הלב.


יוני: הרומנטיקה עשויה להיות חזקה במיוחד בתחילת החודש הזה. מקבץ הכוכבים במזל תאומים, הכולל את הכוכבים שמש ונוס ומרקורי, מדגיש את הצורך שלכם בביטוי אישי ייחודי, את הרצון לבלות עם אנשים שנעים לכם איתם, ואולי גם את הרצון בסיפוק מיידי ובהנאות קטנות, שחזק יותר מתחומים אחרים כעת. מכולם, בולטת בעיקר הרומנטיקה, כאלמנט שדווקא עכשיו מודגש בחייכם, ויכול להביא איתו בלויים ליליים כיפיים, פגישות מעניינות, והיכרות חדשה ומרתקת במיוחד. מעברם של ונוס ומרקורי למזל סרטן ב 4 וב 11 לחודש, ומעברו של כוכב מרס למזל טלה ב 13 לחודש, מביאים איתם רצון חזק יותר למסד קשרים, צורך בביטחון רגשי,ורצון לקחת את חייכם בידיכם, ו...להצליח.

יולי: התחום הזוגי והדיאלוג ביחסים קרובים, משמעותי מאוד בתחילת החודש, כמו גם בהמשכו. מיקומם של ונוס ומרקורי במזל אריה, מדגיש את הרצון להבין את צרכי האנשים שנמצאים אתכם, לתת להם מעצמכם ולקבל קצת יותר חום ואהבה, עם ים של תובנות חדשות. דווקא עכשיו ישנה אפשרות להתקרב לאחרים, ולהבין היכן אתם שוגים, ומה בכל זאת עובד, בעיקר אחר ה 21 לחודש. כעת, עם הילוכו האחורי של מרקורי במזל אריה, אתם מסוגלים להשקיע קצת יותר במערכות היחסים שלכם, לדבר על מה שבאמת מפריע לכם או לפרטנרים שלכם, ולפתור בעיות שהתעוררו בזמן האחרון. הפנויים שבכם עשויים לפגוש אנשים חדשים שדרך התקשורת איתם יגיעו תובנות חדשות ומעניינות.

אוגוסט: כל מה שקשור לבית ולמשפחה, מודגש מאוד החודש הזה. כוכב מרס שוהה במזל שור, ומאפשר לכם להשקיע הרבה מאוד אנרגיה בבית ובסביבתו, בבני המשפחה, ובדיאלוג עם האנשים שקרובים אליכם. זהו זמן מצוין לשיפוצים קטנים או גדולים בבית, או החלטה על שיפוצים כאלה. זהו גם זמן לחשוב על מעבר דירה או בית, שנויים בתוך הבית, ועיצוב מחודש. חשוב לא לריב עם בני הבית, אלא לנצל את האנרגיה הביתית הזו לאירוח ידידים וחברים, ניקיון יסודי, ארוחות ערב נפלאות, ותחושה של ביחד. במקביל, מאפשר הילוכו האחורי של כוכב מרקורי שדרוג יחסים קרובים הקשור לזוגית, פתרון בעיות בקשר, ומה 16 לחודש-חזרה לזוגיות חמה ואוהבת יותר.

ספטמבר: הבית והמשפחה מודגשים מאוד החודש הזה, אבל פעילות יתר ואסרטיביות חזקה מדי, עלולות להזיק, ולא לקדם את העניינים שלכם. מיקומו של כוכב מרס במזל שור החודש הזה, מביא איתו צורך חזק בבדק בית אמיתי, מה שאומר מצד אחד שינויים בבית, שיפוצים קטנים אם צריך, ושנוי באווירה. יתכן וחלק מכם גם יעבוד עכשיו קצת יותר בבית ובסביבתו, אבל במקביל-יתכן שדווקא עכשיו יעלה הרצון לעזוב קצת את הבית, לחפש בית אחר, ולזוז הלאה. חשוב במיוחד עכשיו להימנע ממאבקי כוחות בבית ובמשפחה, שרק יעכירו את האווירה. אורנוס שליט המזל שלכם נמצא בהילוך אחורי החודש, מה שמצביע אולי באמת על צורך לסגור מעגלים רגשיים שהתחילו בחדשים האחרונים, ולחפש לכם מקום קצת מתאים יותר.


אוקטובר: כל מה שקשור לבית ולמשפחה,עשוי לעבור עכשיו תהליך מיוחד בחייכם. מיקומו של כוכב מרס במזל שור בהילוך אחורי, עלול להביא איתו צורך בחשבון נפש קטן בכל מה שקשור לבית ולסביבה, כמו גם ליחסים עם בני הבית והמשפחה. זהו זמן שבו כדאי ורצוי לשים את הדגש על יחסים קרובים, אבל גם לפתוח דברים לעומק, משהו שלא עשיתם עד עכשיו אולי ברמה הנאותה, ובעומק הרצוי. זהו זמן מועדף לפרק מתחים וכעסים שצברתם ואגרתם בעבר, לומר בקול רם דברים שאתם חושבים ועד עכשיו נמנעתם מלומר, ואולי גם לתת ביטוי לרגשות חמים יותר שעד עכשיו פחדתם לבטא. הקשיבו לאינטואיציה שלכם.
השמש שעוברת למזל עקרב ב 23 לחודש, מגבירה את האמביציה שלכם, והצורך להשקיע בקריירה.

נובמבר: גם אצלכם מאובחן שנוי מסוים החודש הזה. כוכב אורנוס, שנע אחורנית מיוני השנה, מתחיל מה 16 לחודש הזה לנוע שוב קדימה. זוהי בעצם השלמה של תהליך ארוך שנמשך כחצי שנה, ובו גיליתם לא מעט דברים חדשים על הרצונות שלכם, על הצורך שלכם לשנות שעד עכשיו התעכב, ועל אנשים חדשים שפגשתם וגיליתם דרכם תובנות חדשות. כעת הגיע הזמן לשלב את כל אלה בפסיפס של חייכם, ולהראות לעולם איך הכנתם את השעורים שלמדתם, ומה אתם מתכוונים לעשות בנידון. החדשים הקרובים יהיו חדשים של עשייה, ולא רק הגדרת כוונות ומטרות. מעברה של ונוס ב 5 לחודש למזל גדי, מסמל בעיקר הדחקה מסוימת של רגשות, ושל קשרים: הדברים יתרחשו בזמן הקרוב מתחת לפני השטח, וטוב שכך..

דצמבר: כל נושא הבית והמשפחה, עשוי להתחיל להסתדר כעת, הקונפליקטים שהיו בו להיפתר, והיכולת שלכם לקבל ממנו קצת יותר חום ותמיכה-להתגבר. מיקומו של כוכב מרס במזל שור בהילוך אחורי עדיין עלולה לגרום לכעסים ותסכולים מסוימים בתחילת החודש הזה, בעיקר בכל מה שקשור ליחסים בבית ובמשפחה, אבל מעברו של מרס להילוך רגיל החל מה 10 לחודש, מביא איתו בהחלט הקלה בעומס החום. נכון שלא ממש קל לכם עכשיו עדיין, אבל התחושה בהחלט משתפרת עם מעברה של ונוס למזל דלי ב 16 לחודש. זהו זמן מעניין, שבו אתם יכולים ליהנות משפע של חום, אמפטיה ורגשות חיוביים, אבל גם זה משתנה ב 24 לחודש: ונוס עוברת להילוך אחורי, וזה אולי באמת הזמן לדבר, לשתף, לנקות משקעים רגשיים שהעיקו עליכם בחדשים האחרונים ואולי גם מעבר, ולפתוח דף חדש ביחסים עם אנשים קרובים.

דגים

ינואר: זהו חודש אסרטיבי במיוחד, ובו חשוב לקדם עניינים, לקחת יזמות, ו...להיזהר שלא לריב עם הבוס. כוכב מרס נמצא במזל קשת, וגורם לחלק לא קטן מכם לרטון בחוסר חשק, לקטר על מה שקורה ועל האטימות של מי שנמצא למעלה, ובמקביל – ליצור דרייב חזק עם יוזמה חדשה לשליטה, לקידום, ולקדם עניינים. נראה שדברים שלא זזו זמן רב יכולים לזוז עכשיו, אבל חשוב לעשות זאת בעדינות רבה, כדי לא להרגיז אנשים בסביבה שאתם עלולים לדרוך להם על היבלות, למרות שבעקיפין זה יקרה ממילא... חשוב לא לריב עכשיו עם אחראים, מורים או הורים, וכל מי שנמצא בסמכות מעליכם, ונדמה לכם שאתם יודעים יותר טוב ממנו... בי קרפול!

פברואר: זה עשוי להיות חודש לא קל, ולא מעט קורה כעת דווקא מתחת לפני השטח. ריכוז הכוכבים במזל דלי בתחילת החודש הכולל את השמש וכוכב מרקורי, ומה 3 לחודש גם את ונוס, מדגיש את הצורך שלכם לשמור את האנרגיה קרוב ללב, ולא לפזר אותה באופן לא מבוקר. התחום הרגשי אינו במיטבו, וההתרחשות הרגשית האמיתית היא מאחורי הקלעים, ולאו דווקא בקדמת הבמה. חשוב להיזהר משמועות, ולהיות דיסקרטיים יותר בכל מה שקשור למלים ותקשורת בכלל. אולם התקשורת הזו משתפרת החל מה 17 לחודש: כוכב מרקורי עובר למזל דגים, וסוף סוף אפשר לדבר על הכל, לנקות משקעים שהצטברו בשבועיים הקודמים, ולתת למלים ליצור קרבה ואינטימיות.

מרץ: זה עשוי להיות חודש אקטיבי מאוד, גם לפני יום ההולדת שלכם – וגם אחרי... שלושה כוכבים נמצאים בפתיחת החודש הזה במזל שלכם: השמש, ונוס,וכוכב מרקורי. זה אומר שאתם ממוקדים למדי, יכולים לקבל לא מעט סיוע ופרגון מהסביבה, ואפילו לדבר על התכניות שלכם, ולהשיג לכם שותפים לרעיון או לבצוע. מעברו של כוכב מרקורי למזל טלה ב 5 לחודש, של השמש ב 21 לחודש ושל ונוס ב 23 לחודש, מעביר את הדגש אל מטלות היומיום. זהו זמן לסידורים מסוגים שונים, לתשלומי חשבונות, לסגירת קצוות שעוד לא סגרתם, תשלום חובות, מסע זעיר של ניקיון יסודי, וחזרה לשורשים בריאים יותר ולתחושת בטחון גדולה יותר הן רגשית, והן כספית.

אפריל: התחום החומרי הופך להיות משמעותי בתחילת החודש הזה, ובעיקר הנושא הכספי. צורך בהחלטות משמעותיות בתחום הזה מתעורר, ואיתו גם הצורך בגישה קצת שונה כלפי הוצאת כספים בפרט, והתנהלות כספית בכלל. כוכב מרקורי שנמצא בהילוך אחורי במזל טלה ביחד עם השמש וונוס, מראה שהגיע הצורך לקבל החלטות אמיצות לטווח ארוך, מאשר להמשיך ולכבות שריפות. סדר העדיפויות משתנה עם מעברו של מרקורי להילוך רגיל ב 12 לחודש: זה הזמן להתחיל להזיז דברים, ולהתארגנות מחודשת. עם מעברה של ונוס למזל שור ב 16 לחודש משתנה התקשורת שלכם, והופכת מעשית יותר. זה הזמן לנצל את כושר השכנוע שלכם, לבקש פרגון ושיתוף פעולה, ולשתף אחרים ביזמות שלכם.

מאי: החודש נפתח עם הרבה אנרגיה, מרץ, ודרייב לעשייה. כוכב מרס ישהה במזל שלכם במשך כל החודש הזה, והוא מאפשר לכם לנקות את השולחן מכל מה שתכננתם לעשות ולא הספקתם בזמן האחרון, מסיבות כאלה ואחרות. זהו זמן מצוין ליזמות חדשות בתחום האישי והמקצועי, לפעילות פיזית רבה יותר, ואולי אפילו לדיאלוג מחודש עם הגוף שלכם, שזקוק לקצת יותר תשומת לב. זה הזמן לתחילתה של דיאטה אם צריך או משטר תזונתי נבון, קצת ספורט, ואפילו חיבוק חם מהסוג העוטף לפני השינה. מעברה של ונוס למזל תאומים ב 11 חודש, מאפשר לכם מהלכים עדינים ולא תוקפניים בתחום הקריירה, קידום רעיונות, ושיתוף פעולה נעים עם בוסים ואחראים.

יוני: נושא הבית והמשפחה מודגש בתחילת החודש הזה. מצד אחד נמצא כוכב מרס במזל שלכם, מביא איתו גלים של מרץ ויזמה, ורצון להפוך עולמות. מצד שני, נמצאים כעת השמש והכוכבים מרקורי וונוס במזל תאומים, ומצביעים על צורך בתקשורת בונה והרמונית עם בני הבית והמשפחה, כמו גם רצון לשנות משהו בבית, לקנות ריהוט חדש, לעצב אחרת, ואולי אפילו לעבור לדירה במקום אחר. אתם זקוקים עכשיו יותר מכל לביטחון רגשי, וכדאי לא להרוס דברים בגלל מלים עוקצניות, ורצון בשליטה. נסו לא לומר תמיד את המלה האחרונה. מעברם של ונוס ומרקורי ב 4 וב 11 לחודש למזל תאומים, מסמל את חזרתה של הרומנטיקה לעולמכם. אז-צאו לבלות...

יולי: התחום המקצועי עשוי להמשיך ולהביא אליכם הזדמנויות חדשות. מיקומם של הכוכבים מרקורי וונוס במזל אריה בתחילת החודש הזה, עשוי להביא איתו קידום זריז, דיאלוג נעים עם בוס או שותפים לעבודה, ויכולת לגלות אחריות ומחויבות גדולים יותר במטלות היומיום. אתם זקוקים לקצת יותר יזמה ושתופי פעולה כדי להמשיך ולהשקיע בתחום שבחרתם, אם בעבודה ואם בלימודים, ולתת ביטוי ליצירתיות האמיתית שלכם. הילוכו האחורי של מרקורי שמתחיל ב 21 לחודש עשוי לעזור לסגור מעגל עם בוס או מורה, לדבר על מה שמציק, לפתור בעיות שהתעוררו, ולבטא את הצרכים האמיתיים שלכם, תוך שיפור הדיאלוג עם העולם שמנסה להבין אתכם בצד השני. תנו לעצמכם קצת יותר קרדיט...

אוגוסט: החודש הזה מתאים לדיאלוג מחודש עם התחום המקצועי בחייכם. הילוכו האחורי של מרקורי במזל אריה שבו נפתח החודש הזה, מאפשר לכם להתמודד עם שאלות חשובות בתחום המקצועי. האם אתם עוסקים במה אתם אוהבים לעסוק? האם העבודה שלכם מתאימה לכם? האם היחסים עם הבוס ושאר העובדים מספקים אתכם? שאלות כאלה ואחרות יתאימו לחודש הזה, ומה 16 לחודש והלאה אפשר גם להתמודד עם חלק מהבעיות האלה, לחשוב על הסבה מקצועית או שיחה עם הבוס, לשפר גישה, ולהחליט לטווח ארוך. הדיאלוג הזה מתאים גם לתחום הלימודים: האם אני לומד את מה שאני באמת רוצה? האם אני משקיע מספיק? זה הזמן למסקנות, ומימושן בשטח.

ספטמבר: תחילת החודש הזה תתאים במיוחד להשקעה בתחום הזוגי, ובקשרים הקרובים. השמש נמצאת עכשיו במזל בתולה, ומדגישה את היכולת שלכם להשקיע קצת יותר במערכות יחסים קרובות, בשותפויות, ובדיאלוג עם אנשים קרובים שנמצאים בחייכם. השקעה כזו יכולה למסד קשרים שעד עכשיו דשדשו לכאן או לכאן, או לגרום לכם להמשיך הלאה. ונוס שנמצאת עכשיו במזל מאזניים, עשויה להביא איתה שיפור ניכר בתחום הכספי, אם אכן תסכימו לשנוי מסוים בצורת החשיבה שלכם, ותעזו יותר. כוכב מרס במזל שור מביא איתו תקשורת נועזת ואסרטיבית יותר, מה שמביא איתו יכולת טובה יותר להלחם על הזכויות שלכם, לשים את הדגש על גישה ישירה וכנה, לפתוח דברים באומץ, ולנקות משקעים שהצטברו.

אוקטובר: התקשורת שלכם עם הסביבה הקרובה, עלולה להיות לא קלה בתקופה הזו. הילוכו האחורי של כוכב מרס נראה שמביא איתו לא מעט רגשות קשים שלא בוטאו עד עכשיו, או לחילופין מאבקי כוח קטנים על עמדות ועקרונות, שעד עכשיו התקשיתם לבטא ולערוך. הדגים הוא מזל וותרני למדי בעקרון, אבל הילוכו האחורי הנוכחי של מרס עשוי דווקא להקשיח דווקא את העמדות שלכם, כמו גם את הצורך שלכם לבטא דברים לא קלים כמו עויינות או ביקורת מבלי לשמור אותם בבטן. למרות הכל, נסו לחשוב לפני שתדברו, כדי לא לפגוע, או להרוס מערכת יחסים שהבסיס שלה בכל זאת ראוי להשקעה. מעברה של השמש למזל עקרב ב 23 לחודש, מביא איתו צורך לתכנן נסיעה, להרחיב אופקים, או ללמוד משהו חדש ומעניין.

נובמבר: יתכן שתצטרכו להיאבק החודש הזה על המעמד שלכם בעולם, בקריירה, או אולי על התדמית שלכם במקומות האלה. כוכב מרקורי שוהה עכשיו במזל קשת, ומדגיש את כל מה שקשור לתקשורת שלכם עם אנשים שבסמכות, את הדרייב שלכם להצליח ולהראות בחוץ עד כמה אתם חכמים ויודעים, ואולי גם את היכולת שלכם לקדם את עצמכם, ולשתף פעולה עם אחרים. אולם מה 14 לחודש מתחיל מרקורי לנוע בהילוך אחורי, ויתכן ודברים יקרו בדרך שונה ממה שתכננתם. כעת הזמן לעשות שנויים בתדמית, לדבר עם אנשים מסוג אחר, לשנות תכניות, ולהתחיל לסגור מעגלים עם העולם קודם שאתם מתקדמים הלאה לקראת מקומות ואתגרים חדשים. זהו זמן להתחיל לשדרג את עצמכם, אולם עדיין לא לפעול בגדול.

דצמבר: אתם נכנסים לתקופה קצת שונה בחודש האחרון. מעברו של כוכב יופיטר למזל עקרב, עשוי לגרום לחלק לא קטן מכם לרצות בנסיעה, ארוכה או קצרה, הן כדי להרחיב אופקים, והן כדי לרענן את השורות. גם מעברו של אורנוס להילוך רגיל במזל שלכם, מביא את בשורת השנוי גם לדגים שנולדו באמצע המזל. עם מעברו של כוכב מרס להילוך רגיל במזל שור, אתם יכולים לגלות אסרטיביות בלי לשבור את הכלים, ומיקומה של ונוס במזל דלי מאפשר לכם לפנק את עצמכם קצת יותר. אבל ונוס מתחילה ללכת אחורנית ב 24 לחודש: זהו זמן ולהיזהר מאוד שלא לפעול מאחורי הקלעים אלא בקדמת הבמה, לפקוח עיניים, ולפעול בהגיון, ולא ברגש כעת עדיף להימנע מרכילות, לשמור על דיסקרטיות, ולצאת לפעילות פנאי מפנקת.
הוספת תגובה

חברים

חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש