קמתם על הבוקר ב?
לקישורים נוספים...

לאן לברוח

08.04.2006 (03:09)

אין לסלבס לאן לברוח מהמעריצים וגם מהכתבים.

הסלבס מתבקשים למצוא מקום מחבוא

המפורסמים בארצות הברית תופסים מחסה. אתר אינטרנט הקים פיצ'ר חדש, שמראה בזמן אמת איפה בדיוק נמצאים היפים והעשירים
אופס, עוד קרציה עוקב אחריי. בריטני ספירס (צילום: AP)

קשה להיות סלב במנהטן. הבלוג הפופולארי Gawker.com, השיק פיצ'ר חדש בשם ''Gawker Stalker'', המאתר סלברטיז באמצעות האינטרנט. אנשי יחסי הציבור של הסלבס מיהרו כמובן לצאת נגד השירות החדש. לטענתם, הסטוקרים שיעקבו אחרי הלקוחות שלהם יפחידו אותם לא מעט. "בכלל לא", אומרת עורכת האתר, ג'סיקה כהן. "המרגלים שלנו הם אנשים רגילים, שנרגשים לראות מישהו שהם מחבבים. הקוראים שלנו, ברובם, משכילים ובעלי כוונות טובות".

צהריים עם קמפבל

כהן שכרה שני אנשי אינטרנט שיעדכנו את המפה כל יום, על מנת שלקוראים תהיה שעה מדוייקת, מיקום  ורחוב. ביום שלישי אחר הצהריים, אפשר היה לאתר את ניקול ריצ'י ("קטנה וחמודה"), נעמי קמפבל ("אומרת לעוזרת שלה למהר"), אשנטי ("הבושם שלה מסריח") וקני רוג'רס.

"זה דבר מסוכן", אמר סטן רוזנפיילד, הסוכן של ג'ורג' קלוני, לסוכנות הידיעות. "אם מישהו יפגע הם יאמרו  'אל תאשימו אותנו בגלל שהם דמויות ציבוריות', זה מגוחך. אי אפשר לדעת מי קורא את זה". כהן, מצדה, טוענת שהמפה לא באמת מסוכנת. "אנחנו מודעים לכך שיש הרבה אנשים מפחידים, אבל האמת היא, שמי שבאמת רוצה לפגוע בסלב, יכול למצוא דרכים הרבה יותר טובות לעשות את זה מאשר לגלוש ב Gawker Stalker", היא אומרת. "אם אתה משתמש במפה בשביל לעשות את זה, אתה סטוקר ממש רע". 

הוספת תגובה
RSS Feed 

חברים

חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש